Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet, hogy hülye kérdés, de...

Lehet, hogy hülye kérdés, de ha szeretnék korrektort használni, muszáj alapozót felvinnem az arcomra?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és sötét karikák vannak a szemem alatt, ezért szeretnék korrektort használni, de nem tudom, hogy pontosan hogy kell. Viszont ha tudtok valami egyszerű házi módszert, a karikák eltüntetésére, azt is szívesen fogadom!
2016. febr. 5. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Dehogy muszáj!Nyugodtan,elég csak a korrektor.Annál jobb minél természetesebb az arcod.;) Egyébként pedig,csak kend el a karikáknál és az orrnyerged(azthiszem így hívják) és a szemed közötti részen..:)

Hajrá.Ha van még kérdésed nyugodtan írd meg üzenetben.

14/L

2016. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Az előző válaszoló mindent leírt. Én csak azzal egészíteném ki, hogy a sötét karikákat egy kiadós alvással el lehet tüntetni és akkor nem kéne korrektort használnod. Vagy esetleg vitaminhiányban szenvedsz és attól karikás a szemed? Ha ez, akkor anyukád tud erről?
2016. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Ha a bőrszíneddel megegyező korrektort kensz magadra az nem sokat fog használni. S arról ne is beszéljünk, hogy szinte lehetetlen az, hogy a kb 4 féle árnyalat egyikével tökéletesen megegyezik a bőrszíned. A karikákra a sárgás, narancsos árnyalatúak a jók. Az pedig felkenve hihetetlenül el tud ütni a normál bőrszíntől. Nagyon sok fiatal lány mászkál elfedett karikákkal, úgy hogy közben látszik a korrektor.


Nekem nincsenek bőrhibáim, a szem alatti karikákon kívül. Azt korrektorral lekenem, majd csak a szemkörnyéket le is alapozom, így az arcom jelentős része fedetlen marad.

Ha csak a korrektort viszem fel az ugyanolyan látványos, mintha sötét karikákkal mászkálnék.

2016. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha alváshiány, akkor tudod mit kell tenned. Ha genetikailag karikás, akkor azon semmilyen praktika nem segít, se alvás, se ivás, se borogatás, se vitamin, se masszázs, se krém. Csak a korrektor egy kevés alapozóval, a széleken jól eldolgozva.
2016. febr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!