Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nemrég végzett FODRÁSZOK! Ti...

Nemrég végzett FODRÁSZOK! Ti hol, melyik iskolában/tanfolyamon tanultátok ki a szakmát?

Figyelt kérdés
Én a közeljövőben szeretnék jelentkezni fodrász képzésre, de tanácstalan vagyok a hellyel kapcsolatban. Segítenétek? Tapasztalatokat, személyes véleményeket várok:)) Előre is köszi.
2016. febr. 1. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
A MOSZI-ban, de nagyon megváltoztak a képzések, a képzési rendszer. Tök bonyolult lett minden és bizonytalan. Ne higgy az ingyenes képzéseknek, akárhova mész, fizetős lesz és a nappali rendszerű szerintem nagy szívás volt. Érdemesebb 1 éves tanfolyamot csinálni és egy olyan mestert kell találnod, aki megbízható, tuti, hogy fog tanítani és van mestervizsgája, mert már az is feltétel... és az is külön fizetős lesz... Nagyjából az állítólagos ingyenes képzésen felszereléssel együtt fizettünk 2,5 év alatt pár százezer forintot...
2016. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!