Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hogyan tanultátok meg a...

Ti hogyan tanultátok meg a francia hajfonást?

Figyelt kérdés

Nézek videókat róla, de nekem egyszerűen nem jön össze, pláne ha nézem is a tükörben hogy mit csinálok, valahogy összegabalyodik az egész...

Hogyan csinálhatnám meg jól? Esetleg valami lassúbb oktató videót vagy cikket tudtok küldeni? Szeretném már végre rendesen megtanulni.


2013. ápr. 1. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Itt le vannak fotózva a különböző lépések, szerintem elég érthető (bár nagyon csúnya az eredmény). De fontos, hogy ne tükörnél csináld, mert csak belezavarodsz. Tudom, mert én már vagy 10 éve tudok így fonni, de ha tükörnél kell, még én is elvesztem a cérnát.

2013. ápr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!