Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ingyen hajvágás Budapesten?

Ingyen hajvágás Budapesten?

Figyelt kérdés
Hol van lehetőség ilyenre? Szeretnék elmenni fodrászhoz, de mivel diák vagyok, nincs túl sok pénzem, ezért mennék egy ilyen helyre, ahol csak a használt termékekért kell fizetni. Ötletek, vagy esetleg tapasztalatok?

2016. jan. 30. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom a youtube videókat, megnézed hogy kell az a frizurát vágni magadnak amit szeretnél és megcsinálod otthon.
2016. jan. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már sajnos próbálkoztam vele. Van itthon rendes fodrászolló is, de mióta magamnak megcsináltam, az alapból egyenes hajam vége bekunkorodott és azóta is ilyen.. Elegem van belőle, de nekem akarom elkezdeni vasalni, mert akkor az egész tönkremegy.. Illetve jobban bíznék egy fodrászban, aki talán helyre tudná hozni.
2016. jan. 30. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:
esetleg úgy, ha modellnek jelentkezel.
2016. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!