Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, szerintetek gáz ha...

Csajok, szerintetek gáz ha egy pasi festi a haját?

Figyelt kérdés
Természetes kinézetű színeket használok, időnként váltogatva szőke,barna,fekete. Csak mert még 30 se vagyok, de már őszülök. Vagy szerintetek jobb ha így fiatalon mikulás hajam van?

2016. jan. 23. 17:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, hogy őszülsz. 30 évesen ez egyáltalán nem ritka vagy furcsa.

Ha 20 éves lennél, akkor fura lenne. De így ezért felesleges festetni a hajad.

Azt nem tudom, hogy milyen festve. Minden a színtől függ és hogy neked az hogy áll. Nézhet ki jól is és nagyon bénán is.

Azt kétlem, hogy a szőke, a barna és a fekete is természetes legyen és jól álljon mindegyik neked.

2016. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
nem gáz, végre egy igényes pasi
2016. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
0%
Gáz. Férfi ne fesse a haját, ha 30 alatt is vagy, és mákosodik, az inkább az érettség jele. Ha elégedetlen vagy a külsőddel, gyúrjál, öltözz másképp, de ne fesd magad. 10 év múlva meg sminkelni fogsz?
2016. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én mondjuk lány vagyok és 22 évesen szinte teljesen ősz (le is szívattam teljesen fehérre) nekem ez "szerencsés" mert tetszik is nagyon, de ha te nem szereted az őszülő hajad persze, hogy festesd! még ha nem őszülnél se lenne ciki a hajfestés ha neked úgy jobban tetszik.
2016. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak a hajammal van gond. (Sportos alkatom van) Viszont a 2es válasz jól hangzik :)
2016. jan. 23. 18:35
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, főleg, ha őszülsz, és ahogy mondtad, természetes színeket használsz.
2016. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mikor feketére van festve, néha úgy nézek ki mint egy emos. (főleg ha a ruha is fekete)
2016. jan. 23. 18:56
 8/15 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz :) Ne aggódj emiatt! A lényeg hogy magadnak felelj meg ne másoknak :)
2016. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Egy férfi legyen annyira férfi, hogy a férfiassága nem azon múlik, mit csinál a külsejével.


Ugyanazt gondolnám, mint a 2-es. Kellemesen meglepődnék és nem az jutna eszembe, hogy mindjárt sminkelni fog (egyébként az sem gáz, a tévében minden pasi ki van sminkelve), hanem az, hogy igényes, törődik a külsejével.

2016. jan. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem gaz,de az se lenne az,ha nem festened.

Nekem nagyon tetszik egy közel 50eves pasi,öt őszes hajjal ismertem meg.Később befestettette a hajat. Sokkal jobban tetszett festék elott. Igy eltunt belole az a valami. Oszen sokkal sarmosabb es szexibb volt:)

2016. jan. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!