Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van ilyen arcpakolás?

Van ilyen arcpakolás?

Figyelt kérdés
Nem igazán értek hozzá, de ideje lenne elkezdeni. Elég pattanásos, mitesszeres az arcom. Olyanra gondoltam, amit felrakok hagyom száradni és mikor lehúzom kihúzza a koszt, hasonlókat a bőr alól.
2016. jan. 18. 17:57
 1/2 anonim válasza:
[link] Remélem segítettem valamit. A foghagyma nagyon jó rá. [link] itt is van egy oldal. Vágj egy kis darab foghagymát és tedd rá a pattanásra. Kicsit lehet csipni fog de nekem jó volt rá. Remélem segítettem valamit.
2016. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Léteznek mitesszer eltávolító tapaszok. Lehúzható arcpakolást találsz DM-ben és Rossmannban 200 forintért.

Konkrétan olyan maszk, ami otthon egy problémásabb bőrt helyre hoz, szerintem nincs. Keress fel egy kozmetikust, ha tényleg tisztításra van szükséged.

2016. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!