Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A HappySkin arcápolóit használ...

A HappySkin arcápolóit használja valaki?

Figyelt kérdés

2016. jan. 14. 14:35
 1/1 anonim válasza:
Szia! Valószínűleg már későn válaszolok, de hátha valakinek még hasznos lesz :) Alapvetően kombinált a bőröm, és most télen vettem egy kezdő csomagot száraz bőrre, mert hidegben érzem, hogy húzódik a bőröm. Nagyon megtetszettek a csomagban lévő termékek, a Dívát és a Jade-t rendszeresen használtam is, viszont a meleg kezdetével úgy éreztem nagyon zsíros a Díva az arcomnak, nem szívódik be. Felhívtam a HappySkineseket tanácsadásra, és nagyon segítőkészek voltak, mondták, hogy bár az Elegance zsíros bőrre való, próbáljam ki, és úgy néz ki, bevált! Úgyhogy én azt tanácsolom, tegyél próbát te is kezdőcsomaggal, vagy hívd fel őket, biztosan tudnak segíteni, ha kérdésed van, vagy bizonytalan vagy :) 23/L
2017. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!