Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek beruházzak egy...

Szerintetek beruházzak egy gyantázó szettre?

Figyelt kérdés

Olyan akarok mindenképp, amibe van olyan melegítő is (nem akarom enélkül. Hallottam olyat, hogy felrobbant a mikróban...)

Milyen márkájút vegyek? Kb mennyit áldozzak rá szerintetek?

A gyanta mindenkinél bevált? Mármint.. Van olyan, akinek nem szedi le a szőrét?:S


15/L


2010. márc. 26. 17:46
 1/5 anonim válasza:

Szerintem mindenképpen megéri. Borotva egyátalán nem jó. Szőrtelenítő krém? Háát, drága, és anyoira nem hatásos. Epilátor, az a legmegfelelőbb. De a gyanta is jó, ha jó a minősége. Attól függ ,hogy milyet veszel. Szettről még nem is hallottam! (:

L/16

2010. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Epilátort valahogy nem szeretnék.. Egyesével míg kitépem.. :S

Évek óta borotvával szőrtelenítek, a lábamon pár óra (!!) alatt visszanő a szőr.. :(


Pl itt is van szett: [link]

Csak nem tudom, hogy mennyire jó..

2010. márc. 26. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van. Van hozzá keskeny és vékony patronom mindenhol ezt használom és nagyon bevált. Szóval vedd meg nyugodtan nagyon megéri.
2010. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ha tudsz légyszí válaszolj: ezekbe a melegítősökbe bármekkora patron beletehető? Erről nem találtam infót. :(

2010. márc. 26. 20:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy hol lehet ilyet venni?:)
2010. márc. 26. 20:23

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!