Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok akik sötétről szőkére...

Lányok akik sötétről szőkére világosították a hajukat. Megbántátok? Ha visszacsinálhatnátok megtennétek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg, túl gyorsan nő a hajam, napok alatt látszott a lenövés, az egy más kérdés, hogy nem állt jól. Vissza is csináltam (festettem).
2016. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé tönkre ment a hajam tőle, száraz, töredezett szalma szerű lett pár év után. Nem bántam meg mert jól állt, de nem hiszem hogy újra befogom festeni (azóta már rég lenőtt és voltam már vörös és sötétbarna is)
2016. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem szőke, hanem egy világos árnyalatú vörös (ha kikopik, aranyszőke), de azért válaszolok.

Alapvetően nem bántam meg, mert jól áll, és évekig semmi gond nem volt vele. Viszont volt egy időszak amikor túl gyakran festettem, és megártott a hajamnak (igazából még azon a határon belül hogy le kelljen vágni, de egy jó tenyérnyi területen tapintható volt a károsodás, látni nem lehetett). Na ezt a pár hónapot visszacsinálnám, és óvatosabban festenék :).

2016. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg, mert alapból erős, zsíros típusú a hajam, és ennek nem sokat árt a szőkítés sem. Semmi baja nincs tőle a hajamnak. De sok nőt látok szőkített szalmaszerű fénytelen csúnya hajjal, na nekik nem kéne ezt erőltetni szerintem. Van akinek bírja a haja, van akinek nem.
2016. jan. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én megbántam. Nem is állt jól és tönkre is tette a hajam. Már lenőtt de nagyon bánom mert ha nem festettem volna be akkor most szép hosszú hajam lenne de így csak vállam alá ér :/
2016. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem bántam meg, imádom!

Mindenki szerint sokkal jobban áll mint az eredeti. Igaz méregdrága befektetés (csak szalonban festetem profira bízva mert nem akarom hogy tönkremenjen a hajam), de minden pennyt megér! :):):)

2016. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!