Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy ne göndöröd...

Mit csináljak hogy ne göndörödjön be a hajam?

Figyelt kérdés

Naponta 4 szer vasalom ki a hajam 220 fokon mert begöndörödik,de csak a frufrum.

már nagyon hullik a hajam,meg töredezik de nm tom mit tegyek.10 perc alatt már szinte 2 oldalt összeér a hajam,olyan göndör.

Mit csináljak hogy ne göndörödjön be ??

Csak értelmes válaszokat,köszi :)


2016. jan. 4. 14:44
 1/5 emma33333333 válasza:
Szia.Vegyel olyan fesut ami egyben hajvalaso ho nelkul.Es azzal ha naponta 2x kifesulod akkor nekgondorodik be.Ezt teszem en is.Es apold akkor napi 1x is eleg kivasalni.
2016. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet a hajvasalóval van baj. Én hiába vasaltam 220 fokon egyszerűen 20 perc múlva szinte meg sem látszódott. Aztán vettem egy elég drága hajvasalót és azóta tökéletes marad a hajam.
2016. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2# nekem már több hajvasalóm volt,ugyanúgy begöndörödött mindegyiktöl :(
2016. jan. 5. 17:59
 4/5 A kérdező kommentje:
1# és olyat hol lehet venni?? :)
2016. jan. 5. 17:59
 5/5 anonim válasza:

Ha a valasó nem elég akkor Tartós hajegyenesítés! Ez egy vegyszeres eljárás . amitől kb 3 akár 4 hónapig lesz egyenes a haj.

Üdv : Egy fodrász

2016. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!