Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy ne göndörö...

Mit csináljak, hogy ne göndörödjön be a hajam?

Figyelt kérdés
Göndör hajam van, de ilyen nagyon ronda göndör, kb mintha soha nem láttam volna fésűt, ezért kénytelen vagyok vasalni. Esős, párás időben 5 perc alatt annyi a hajamnak, visszagöndörödik, úgy nézek ki, mint valami idióta, aki most szökött a zárt osztályról. Mit tehetek ez ellen? Teljesen elrontja az egész napomat.

2015. szept. 25. 09:19
 1/10 anonim válasza:
Pff egyet értek nekem is ilyen a hajam, nem tudok vele mit csinálni és gyűlölöm. Semmivel nem tudod megállítani, a vasalással meg csak károsítod. nekem ilyen középhosszú hajam van, és sokszor hordom laza copfban persze eltűröm a iálló tincseket oldalról. Amúgy próbáld ki hogy hajcsavaróra csavarod este és reggelre jó lesz. (nagyobb fajtákat használj, tapasztalatból mondom)
2015. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A vasalás a legnagyobb hülyeség és értelmetlen hajkárosítás, ha úgyis visszagöndörödik, ez ellen nem lehet tenni.

Helyette inkább menj fodrászhoz és kérd meg hogy mutassa meg hogyan kezeld a hajad hogy ne szénakazal legyen hanem gyönyörű göndör. Mert lehetne olyan is. Csak a legtöbben nem megfelelően kezelik, így csak összevissza áll. Neten is találhatsz erről videókat, youtubeon például. De fodrász jobban meg tudná mutatni és elmondani milyen szereket használj rá.

2015. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a tartós hajegyenesítést, azután kb 3 hónapig nem lesz ezzel gondod :)
2015. szept. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Használj párataszító hajsprayt, ezek nem engedik, hogy a haj felvegye a nedvességet a levegőből. A jó minőségű hővédők tartalmaznak ilyet.
2015. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De nekem abszolút nem is áll jól a göndör haj, és ezt nem csak én látom így. A hajkiegyenesítő sprayknek meg semmi értelmük.
2015. szept. 25. 16:38
 6/10 A kérdező kommentje:
És egyáltalán nem áll úgy mint a szénakazal, csak rondán göndör, mintha kócos lennék. Ezt már többen meg is jegyezték.
2015. szept. 25. 16:39
 7/10 A kérdező kommentje:
Hővédőt is használtam, szintén semmi értelmük. A tartós kiegyenesítésben meg nem hiszek.
2015. szept. 25. 16:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha se a hővédő, se a hajegyenesítő, se a tartós egyenesítés nem tetszik, akkor barátkozz meg azzal, hogy begöndörödik a hajad, ugyanis semmi egyéb nincs, amivel egyenessé tehetnéd. A haj milyensége pusztán genetika, ez ilyen.
2015. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla, hogy egyik se használ...
2015. szept. 25. 21:09
 10/10 anonim válasza:

nekem is ilyesmi hajam volt és nem tudtam vele mit kezdeni. sokáig vasaltam ami teljesen tonkretette és csak mér rosszabb lett. én végül elkezdtem növeszteni a hajam és ahogy nő egyre simább a teteje és már csak a vege göndör. de nekem az is beválik, hogy hajmosás után befonom a hajam végét és közbe lesimítom a tetejét. estére bent hagyom és reggelre tökéletes lesz.

nemtudom milyen gyakran fésülködsz, de ha nagyo göndör ne csináld mert attól csak még kócósabbnak fog tünni a hajad és széttöröd a végét.

remélem tudtam segíteni egy kicsit

2015. szept. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!