Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék tenni vele? Nem a...

Mit tudnék tenni vele? Nem a sampon vagy a balzsam lehet a probléma.

Figyelt kérdés

Hamar zsírosodik a hajam, syoss sampont használok, dove hajbalzsamot, és száritás után 2csepp argánolajjal bekenem a hajam.

2naponta mosok hajat



2016. jan. 1. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor szerinted mi lehet a gond? Illetve miért mondod azt, hogy nem a sampon vagy a balzsam a gond?

Mellesleg én spec nem kennék Syoss sampont a hajamra az összetevői alapján, a Dove meg szétcseszte a fejbőröm anno teljesen. Az argán olaj is zsírosíthat, nekem is zsírosította a hajam és váltottam, heti 1x dobok fel sima extra szűz olívaolajat a száraz hajamra, fent hagyom 20-30 percet és utána rendesen megmosom a hajam. Nekem csodát tett vele és nem zsírosít.

2016. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A dove nekem is kikezdte a fejem. Majdnem fél év volt mire helyrejött és addig szinte naponta kellett hajat mosnom annyira zsírosodott...
2016. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Syoss és Dove is felejtős márka... keress természetes sampont, meg balzsamot. Argánból 100%-os jó csak, sok helyen szilikonnal keverve árulják, vigyázz hogy ne olyat használj, a szilikontól hamarabb zsírosodik a haj. Ilyen gyakori hajmosáshoz csak természetes cuccokat szabad használni, semmi mást.
2016. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

fodrásztól vettem az argánolajat :)

és a schauma sampon jó?

2016. jan. 2. 12:14
 5/5 anonim válasza:
Ezek a samponok mind teli vannak vegyszerrel, hogy 1-2 napig szép és dúsnak TŰNJÖN a hajad. Tudom, hogy nem fogod megfogadni, én is a drogériás samponoktól vártam a megoldást évekig, a végén 1-2 naponta hajat mostam amitől a hajvégem száraz, a fejem pedig sebes lett. Lassan fél éve váltottam olyan samponra, amit a csecsemőknél használnak, ebből is az extra érzékeny típust. Semmi vegyszer vagy illatanyag nincs benne. Kókusz és argánolajjal ápolom. Általában heti egyszer mosom, ha kicsit lelapul vagy elalszom és furcsán áll akkor is csak 4-5 nap után. Krémmánia nevű oldalt ajánlom böngészésre, én az alapján a Rossmann saját márkás extra sensitive, rózsaszín flakonos csecsemősamponnál kötöttem ki, 400 ft. Színtelen, szagtalan és csodásan teszi a dolgát.
2016. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!