Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom eltüntetni a...

Hogyan tudom eltüntetni a kiszőkített tincseket a hajamból? Milyen színű festéket vegyek, hogy barnás, vagy max. Vöröses barnás legyen a végeredmény? A csíkok miatt kérdezem

Figyelt kérdés
4 napja voltam fodrásznál. Melíroztatni szerettem volna életemben először. Alaphajszínem barna, vörösesbarna alapot és szőke tincseket melíroztunk, de úgy nézek ki, mint a maláj tigris... hatalmas a kontraszt a fejtetőn, ráadásul ha hátrafogom a hajam, van egy vörös hajsáv a homlokom fölött, utána szőke.
2015. dec. 17. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A festékes dobozokon rajta szokott lenni, hogy milyen színből kb milyenre számíthatsz. Egyébként lehet, hogy jobb lenne ha szakemberre bíznád.
2015. dec. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál. Én is fodrásszal szeretném helyrehozatni, csak az ünnepek előtt esélytelen.

Veszek holnap vmi hajfestéket, csak azt nem tudom, hogy a szőke tincsek milyenek lesznek és a vöröses tincsek milyenek lesznek együtt egy tök új/más hajfestéktől

2015. dec. 17. 23:53
 3/6 anonim ***** válasza:

szted nem lehet még helyrehozni a melírt? mert lehet,hogy csak ba*lfasz volt a fodrász, de más megcsinálná rendesen.

amúgy fodrászkellékesben ha elmondod a problémád,biztos adnak olyan festéket amivel vissza tudod hozni a szőkítés előtti színt. de a baj ott van,hogy dobni fogja le majd a szőke rész a mosások során.

én ezért gondolnám meg,hogy inkább hozzák helyre a melírt.

mert így tkp feleslegesen dobtál ki x ezer forintot és károsítottad a hajad.

2015. dec. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja amúgy a drogériás festékeket nem ajánlom, sajnos nagy része a barnáknak inkább sötétes,feketés lesz!
2015. dec. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha világosított hajra festesz, akkor minden szín sötétebb. Én a helyedben valami sötétszőkét kennék rá.
2015. dec. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! akkor ne kenjem rá a drogériás aranybarnát?
2015. dec. 18. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!