Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mivel ápoljam a...

Szerintetek mivel ápoljam a bőrömet?

Figyelt kérdés

A bőröm mitesszeres,néha 1-2 pattanás megjelenik rajta,tág pórusú,folyton fénylő,zsíros,pirosas,és érzékeny is egyben.Amit a boltokban lehet kapni már mindent kipróbáltam A-tól Z-ig,1-2 van közöttük ami bevált,de csak ideig-óráig.Voltam már bőrgyógyásznál is,Isotrexin nevű krémet írta fel,ami sokat használt,de már több mint 3 hónapja használom,és az utóbbi időben nem vettem észre javulást,sőt talán még rondább is lett az arcom.Kozmetikusnál is voltam már mindössze 2x,már jó régen.Teljesen el vagyok keseredve,nem tudom már mit kéne használnom az arcomra,hogy szép legyen?Egész életemben ilyen arccal kell élnem?:(

2 hét múlva 16 leszek,és már pár éve küzködöm ezzel a problémával,ki fogom valaha is nőni?:S


2010. márc. 23. 14:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Vichy normadermet probald ki, gyogyszertarban kaphato csak.

Es hasznalj problemas borre arclemosot es tonicot, es minden nap ketszer minimum tisztisd meg ezekkel az arcod.

Erdemes odafigyelni az etkezesre is, csokit ha eddig ettel ne fogyaszd tobbet, vagy csak keveset, diotol meg mogyorotol is szoktak pattanasok lenni, szoval ezt is mellozd.

2010. márc. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!