Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan ápoljam a bőrömet?

Hogyan ápoljam a bőrömet?

Figyelt kérdés

Korpás/zsíros szeborreás bőröm van.Amit ide leírtak,kb. mind igaz rám:

[link]

Nekem sokszor piros az arcom,tág pórusú,tele fekete,sokszor kinyomhatatlan mitesszerekkel.A homlokomon sok apró pattanás szerűség.Alapjába véve zsíros a bőröm,de ha megmosom bármivel,száraz lesz,és hámlik,és korpás,ahogy a hajam is,és nagyon hamar zsírosodik.

Mivel ápoljam?

17/L


2011. márc. 30. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A helyedben én felkeresnék egy bőrgyógyászt, mert ő tényleg tud valamit kezdeni vele, és megfelelő tanácsokkal lát el. Olyan krémet, kencét ír fel, ami szépen rendbe rakja a bőrödet. Sok házi praktikát lehetne felsorolni, és drogériában kaphat krémeket javasolni, de a legbiztosabb egy szakember véleménye. Egy kozmetikust is felkereshetsz, de jobban jársz egy hozzáértő bőrgyógyásszal.
2011. márc. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilcsi csepkebogyó habkrémje,kifejezetten, gyulladásra hajlamos, korpás szeborreás bőrre van.

vaterán tudsz rendelni .

2011. márc. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Igazából már végső elkeseredésemben írtam ide,mert bőrgyógyásznál már volta,nem is 1-nél,és semmit nem segített.Kozmetikus dettó.

Azt az Ilcsis krémet viszont megnézem:)

2011. márc. 30. 12:57
 4/4 anonim válasza:
igazából akkor ha voltál már őrgyógyásznál nem nagyon sokat tudsz ellene tenni.igazából ez attól is függ szerintem hogy mennyi idős vagy.nekem is tele van ragyával az arcom és én 1-2havonta megyek kozmetikushoz.csak ezt tudom ajánlani.
2011. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!