Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lány létemre fekete szőr az...

Lány létemre fekete szőr az államon! Mit tehetnék? (2kérdés)

Figyelt kérdés

1.) Nagyon szőrös típus vagyok, de egyszerre csak ezt az egy kérdést teszem fel... Tehát az állam tiszta szőr, de szerencsére nem az egész fekete, hanem a legtöbb része szőke. inkább csak a szálak vége fekete, meg egy pár teljesen. Mit tehetnék ellen? Gondoltam szőkítésre, de nem merek elmenni kozmetikushoz, félek a szégyentől... + amúgy is ha kiszőkítem az amúgy is szőke szálakat, akkor az már fehér lesz?? :D Gyantázni meg nem merem...


2.) Elmennék kozmetikushoz egy súlyos problémám miatt...Borotválom a hasam, a lábam, a karom, és szinte mindenhol... Ha odaállítok egy gyantázásra, az mennyire ciki? Fekete, vastag szőrös hassal, lábbal és kézzel odaállítani... Tudom hogy ez a dolga, de kellemetlenségek elkerülése végett nem lehet valamit itthon kezdeni? Vagy érdemes lenne oda elmennem? Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. dec. 13. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menjel nyugodtan,o tudna segiteni:)
2015. dec. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De van aki hasonló cipőben jár? :D ...
2015. dec. 13. 20:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valamiért ez a kérdés fake-nek tűnik.


Ha ezzel poénkodsz, akkor szégyelld magad. Nagyon sok nő van, aki hasonló problémákkal küzd, hormonproblémákkal, stb, amikről nem tehet. Az hogy csupasz meztelencsiga férfiak és nők kinézete a normális a mai világban, és ha te nem úgy nézel ki, akkor meg szégyenkezned kell és kussban ülni otthon a négy fal közt, mert te nem vagy olyan szép és tökéletesek mint ők? Akkor aki csúnya, és eltér az átlagtól az húzza le magát, vagy mi?


A kozmetikusnak ez a dolga. Ezt tanulta, és akármennyire hihetetlen, de ezt csinálja a nap mint nap. Ha tényleg szégyelled, amit egyébként hülyeségnek tartok, akkor vegyél hideggyantát és csináld magadnak avgy szedd ki csipesszel. Az a kozmetikus, amelyik röhög a másik nyomorán ha szőrös és nő létére térdig érő szakálla van, az meg dobja ki az okj-s szakképesítési bizonyítványát az ablakon, mert egy szakember nem csinálhat ilyet.


Ha a kérdést mégis komolyan

gondoltad akkor bocsi.

2015. dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia. Amennyiben a problémád valós kozmetikus helyett keress fel egy enokrinológust aki kideríti mi miatt vagy ennyire szőrös.
2015. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért, mert próbáltam elvicceskedni a dolgot, és eltakarni azt, hogy ez mennyire nagy probléma nekem, az nem azt jelenti hogy fake a kérdésem... Köszönöm. Vannak rosszindulatú emberek.. Akár kozmetikus, akár nem...
2015. dec. 17. 20:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Megértelek,hiszen nekem is ugyanilyen problémám van,de a kozmetikus miatt ne aggódj! Őt ez nem érdekli,neki ez a munkája,bármit legyantáz. Azonban az ár miatt aggódj,mert ha mindent gyantáztatni akarsz rendszeresen,az elég sokba kerül. Én emiatt borotválkozok,csak ritkán gyantáztatok.
2015. dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 15 evi borotvalas (lab, honalj) utan 2 alkalom gyanta utan tudom egyedul csinalni otthon epilatorral, mert elvekonyodott a szor. Mindenkepp jo otlet a hormonvizsgalat is es a gyantaztatas.
2016. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó kettőnek az értelmes választ! De szerintem akkor inkább gyanta... Kozmetikus.. Nem igazán. Akkor is azt meg kell élni, és... Inkább itthon akkor...
2016. márc. 11. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!