Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hullik ennyire a hajam...

Miért hullik ennyire a hajam valamint miért korpás az én hajam is és a páromé is? (Bővebben olv. )

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hónapja kezdődött a korpásodás. Már egy ideje Headandshoulders-el mosunk hajat, ez eddig mindig elmulasztotta a korpásodást, ám most valamiért nem akarja. Hiába mossuk meg a hajunkat mind a ketten, a párom is és én is, másnap már korpás (páromnak jobban) nekem viszont már hajmosás utáni nap viszket a fejbőröm is. A párom haja is hullik, bár neki nem olyan vészes, sokkal inkább elrettentő az, amennyire nekem hullik. Hosszú derékig érő hajam van, mindig is hullott valamennyire, de úgy gondolom hogyha pár szál kihullik néha az még természetes. Most azonban 1 hónapja rettenetesen hullik és nem csak a vége tehát nem azért mert töredezett és letörik, hanem tőből hullik a hosszú szálú hajam. Hajmosás közben is, és fésülködésnél is. Minden fésülködés alkalmával egy fél marék hajat szedet ki a hajkeféből és a padló is tiszta haj lesz amikor a frizurámat csinálom.. Már kezdek megijedni, még jó, hogy dús a hajam így van belőle bőven... Mitől lehet a korpásodásunk, hajhullásunk, fejbőr viszketés? Valamint én kb 2 hete sampont is váltottam + balzsam + hajpakolás, hátha ez rendbe hozza a hajamat, valóban könnyebben fésülhető lett viszont ugyan úgy viszket és hullik.. :/

2015. dec. 13. 16:08
 1/2 A kérdező kommentje:
ui: valamint hajmosás után amikor megfésülőm a hajam és megfogom a hajam végét, meghúzom akkor jönnek ki hajszálak.. :s
2015. dec. 13. 16:13
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem tisztara megegyeznek a tunetek a tietekkel. Korpas, viszket, nagyon hullik. En a hullas miatt aggodom nagyon. Fel hajam kihullott már. Menjetek el borgyogyaszhoz sztem. En mar voltam de csak hajszeszt irt fel. Hatha nektek valami ertelmeset is felir.
2015. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!