Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18 éves vagyok, és eléggé...

18 éves vagyok, és eléggé hullik a hajam, valamint már kicsit meg is ritkult elől. Hallottam a forcapil kapszuláról és szerintetek az megállítaná a hajhullásom még ha örökletes is?

Figyelt kérdés
2 éve rendszeresen vasalom a hajam és mindennap kimosom, de szerintem nem ettől hullik, hanem beindult a férias típusú kopaszodás.
2009. szept. 20. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Vasalástól van :S én is körübelül 2 éve vasalom a hajam és nagyon hullik.. de abba hagytam és sokkal jobb lett!! Vagy ha van rossz fogad..
2009. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18 L
2009. szept. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Remélem tudod, hogy az állandó hajvaslás és mosás totálisan szét tudja roncsolni a hajat. Egyrészt a magas hőmérséklet megbontja a hajszálak szerkezetét, ami alkalmasint nem ártalmas, de ha már 2 éve ezt csinálod... Inkább próbáld meg abba hagyni egy kicsit, csináltass rövid frizurát.
2009. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
hajhullásra szerintem a biovanne és a revalid kapszula is elég jó.. (: a bőrre és a körömre is jó mindkettő :) próbáld ki valamelyiket.. (;
2009. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csináltass vérképet! Nekem vashiány miatt hullott a hajam! Kaptam vasvitamint és az segített.
2009. szept. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Basszus 2 éves vasalod...csak akkor tudnád jobban roncsolni ha més sósavval is meglocsolgatnád néha... észlény!


eZEK A TABLETTÁK NAGYON EGYÉNFÜGGŐEK, VAN AKINEK MÁR EGY EGYSZERŰ SÖRÉLESZTŐTABLETTA IS SEGÍT VAN AKINEK A REVALID SEM...PRÓBÁLD KI A báNFI TERMÉKEKET, ha minden nap hajat mosol BÁnfi samponnal akkor gyorsan lesz hatása...próbáld ki!


Mellesleg nem ártana szedni valami vitamint...mondjuk supradint vag yilyeneket sem!



Te figyi egy fiú minek vasalja a haját? Már a lányonál is tiszta fos ahogy kinéz a vasalt haj, de egy fiúnál...

2009. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hali. én is mindennap mosom a hajam ,meg vasalom is de max 1-2 hajszál jön ki.az biztos h nem attól kopaszodsz h vasalod meg h mindennap mosod!!!!egyszerűen genetika:S!!!
2009. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

17 éves koromban elkezdett hullani a hajam.

18 éves koromban már megjelent a férfias t. kopaszodás.

(festék,hajvasalás,vax,zselé,hajlakk,extasy,testosteron...stb

21 éves leszek,és megnőtt a homlokom...

Sokáig zavart,de mostmár nem érdekel..

2010. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!