Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18-22 körüli lányok, milyen...

18-22 körüli lányok, milyen hajat 'tűrtök' meg egy srácon?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 19 éves srác vagyok.

Viszonylag hosszú hajam van (vállamnál kicsit lejjebb lóg)


Szerintetek megtartsam, vagy inkább le vele?


Tudom,hogy sok múlik magán az arcon, meg a testfelépítésen is, de úgy általánosságban kérdezem.


Nem kell feltétlenül, hogy csak ez a korosztály válaszoljon, csak én ebbe tartozom, így ebben érdekelne a leginkább.



2015. dec. 9. 07:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ápolt és tiszta, addig minden lehet, ami jól áll neki.
2015. dec. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy férfi legyen rövid hajú!

De! Vannak barátnőim, akik meg imádják a hosszú hajat! :)

Szóval ne ez alapján dönts!

2015. dec. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

20 éves, srác vagyok. Most növesztem a hajam. Ez változó, van akinek a rövid tetszik, van akinek hosszú. Van aki azt mondta a rövid haj is jól állt de hosszúval jobb. [link]

Oké neki, elég férfias arca van, szakáll meg minden, de mégis hosszú haja van, és ez kb csak dob a férfiasságán.

2015. dec. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Kenzo Tenma ***** válasza:

Nekem is kb. olyan hosszú, mint a képen, amit a 3-as linkelt.


Volt már lány aki azt mondta, hogy a hajam tetszik neki a legjobban. Meg volt aki örült, hogy nem olyan mint 100-ból 99 srácnak.


Általában konytban hordom, mert kiengedve nagyon nagy és nem is áll olyan jól. Egyébként a szakáll nagyon sokat dob rajta.

2015. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Van szakáll hozzá... vagy inkább szakállszerűség, egy szélesebb kecske, 'áll' szakáll :D

akkor megtartom!

2015. dec. 9. 13:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak a hosszú haj tetszik... a rövid egyáltalán nem. De ha te rövid hajat akarsz akkor vágd le. A lényeg hogy neked jó legyen, úgyis minden csajnak más jön be...
2015. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én mindig is hosszú hajú voltam, soha nem szerettem a rövidet, csak sokszor halottam dolgokat róla (...) ezért kérdezem, de köszönöm! :)
2015. dec. 9. 14:18
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem a hosszú haj tetszik, ráadásul szakáll nélkül.


[link]


[link]


Annyira vonzó és szexi. :)

2015. dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
#8 Hát én megbántam mikor legutóbb megborotválkoztam. Nagyon nőiesnek éreztem magam azzal a csupasz arccal, főleg, amikor ki volt engedve a hajam.
2015. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8. vagyok, kedves 9, nem attól lesz valaki férfias, vagy nőies, hogy rövid a haja vagy hosszú és kiengedett, és nem is attól hogy van szakálla, vagy csupasz az arca. Hanem a véselkedésétől és a jellemétől.

Viszont az hogy kinek mi a vonzó, magávalragadó, az teljesen személy függő. De hát ezt te is tudod. Mindenkinek más jön be.


Nekem igen is bejön ha egy fiúnak/férfinek szép, hosszú haja van és ápolt, sima arcbőre. :)

2015. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!