Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, valaki bevállalna egy...

Lányok, valaki bevállalna egy hajvágást rövidre? Mondjuk géppel

Figyelt kérdés

2015. dec. 6. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem mert egyszer vállaltam ilyet. De soha többet még egyszer!

Röviden annyi hogy gyakorlatilag pici gyerek korom óta hosszú hajam volt 15-20 éves koromban szép hosszú hátközépig érő szőke hajam volt egészen 20 éves koromig. Én szerettem a hosszú enyhén hullámos hajamat, eredeti hajszínem sötétbarna de 15 éves korom óta szőke és az is volt végig, sosem variáltam vele mindig szőkítettem amikor már kezdett lenőni piciket vágattam belőle de semmi divatos frizurát nem csináltam soha.


Aztán 20 éves koromban épp a házunkat újítottuk fel, én is segítettem a munkákba és sikerült nekidőlnöm a frissen festett lambériának amibe a hajam teljesen beleragadt. Elég ocsmány lett a hajam tönkrement hiába mostuk le hígítóval csak száradt és pár nap múlva tépett csomós hajam lett. Akkor elmentem fodrászhoz aki mondta hogy az egészet le kell vágni. első verzió az volt hogy rövid vállig érő hajam lesz de gyakorlatilag a hajtövemnél is hullott meg össze volt állva így mondta a fodrász csaj hogy lenyírja és lesz tüsi csajos hajam úgy csinálja meg. Éppenséggel jól nézett ki de nagyon utáltam, sajnáltam a hosszú hajamat, de a tüsi sem állt jól, főleg hogy szőke is volt, így kínomba picit variálni akartam hajgéppel itthon de eléggé beleszaladtam így fogtam és lenyírtam az egészet. Épp nyár volt de kegyetlenül néztem ki nulla hajjal. Akkor a bátyám szerzett nekem egy sötétbarna parókát azt viseltem elég jól állt és amikor már 5 centis lett a hajam elhagytam a parókát, és növeszteni kezdtem tovább. Jelenleg 24 évesen már szép lapockáig érő hajam van, igaz hosszabbat nem akarok de mindig vágatok belőle, fazont váltok és már nem is festem szép csoki barna hajam van pont amilyen az eredeti és sokaknak ez tetszik.

2015. dec. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na de nekem vágnák vagy én vágnám?
2015. dec. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
neked :P
2015. dec. 6. 23:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer már feltetted ezt a kérdést, nem?
2015. dec. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az nem én voltam
2015. dec. 7. 17:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Én már rég szeretnem kipróbálnia nagyon rövidet. Most vállig érő egyenes.
2019. febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!