Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon el lehet rontani a...

Nagyon el lehet rontani a hajvágást (férfi)?

Figyelt kérdés
Meguntam a fodrászhoz járást, van gép, megkérjek valakit?:) Nem akarom egyöntetűre. Azt gondoltam a tetejét 30mm(ez a legnagyobb), oldalt és hátul pedig kisebbre, átmenettel. Hányas legyen oldalt és hátul, mire kell figyelni, nagyon el lehet barmolni? Köszi, ha ellátok hasznos tanácsokkal, szeretnék azután is emberek közé menni!:))
2015. jún. 1. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak egyformára tolod akkor nem lehet elrontani. Ha átmenetesre akkor nagyon...
2015. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én simán félcentissel végig szoktam tolni, utána nyaknál óvatosan borotvával megigazítom, de az átmenetes az tényleg cinkes.
2015. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mint mindent, a hajvágást is el lehet rontani természetesen. Nem véletlenül tanítják. Láttam én már átmenetes hajvágást, tökéletesen lehetett látni, hol váltott az illető toldófésűt, mert nem dolgozta el az átmenetet.

Egyébként nem ördöngösség, az ember tanulva a hibáiból a következő alkalommal már jobban csinálja...

2015. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tökéletesen elbizonytalanítottatok!:)) Asszem, holnap elmegyek a fodrászhoz.
2015. jún. 2. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!