Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyukák kisgyerekkel (1-2...

Anyukák kisgyerekkel (1-2 éves) mennyi időtök van szépségápolásra? Mikor és hol oldjátok ezt meg?

Figyelt kérdés

Ha otthon csináltok mindent, mennyi időt tudtok rászánni? Este és/vagy reggel?

Kozmetikushoz, fodrászhoz, szoláriumba, masszázsra stb. el tudtok menni?



2015. dec. 2. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyan nincs még gyerekem, de a nővéremnek van egy 1,5 éves kislánya. Ő a szülés előtt is mindig ügyelt a külsejére, és ez most sincs másképp. Eljár fodrászhoz, kozmetikába, wellnesselni, edzőterembe, és néha masszíroztatni is. Ilyenkor vagy az apa, vagy én, vagy anyukám vigyáz a babára. Sokan meg sem mondanák róla elsőre, hogy már szült, mert csinos és vékony. Ne higgye azt senki, hogy emiatt nem foglalkozik a babával, mert ezek a tevékenységek átlag 1-2 óra hosszát tartanak csak, a nap többi részében pedig babázik. Sok anyuka nem igazán törődik magával, kopott, nyúlott ruhában, kócosan, smink nélkül mászkálnak az utcán. Szerintem ez nem igazán szép látvány, a nővérem az ellenpélda, hogy lehet ezt máshogy is. Ha majd én is felnőtt leszek, és gyerekem lesz, rá szeretnék hasonlítani.


13/L

2015. dec. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!