Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Argánolaj szempilla erősítésre?

Argánolaj szempilla erősítésre?

Figyelt kérdés
Növeszteni és erősíteni szeretném a pilláimat. Már az is segítene, ha nem kopna/törne a vége, ami főleg a vízálló spirálok és az oldalamon vagy hason alvás miatt fordult elő. A spiráljaimat már lecseréltem, kezdetnek. Garnier szemsmink lemosót használok, ami elvileg erősíti a szempillákat. Nemrég vettem argánolajat a hajamra, szerintetek próbáljam ki rá még pluszban éjszakára/hétvégére? Már kevésbé törik/hullik ugyan, hogy leálltam a vízálló spirállal (pont télre :D), de elég gyér is mellé, szóval mindenképp ráfér az extra ápolás.

2015. nov. 29. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az pont jo ra:)

Am a youtubeon van a esztisminknek pont errol egy videoja..azt ajanlom neked:)

2015. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!