Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek csúnya lett a...

Szerintetek csúnya lett a hajam / színe?

Figyelt kérdés

Bayalage technikával akartam, de a fodrász nagyon kicsi tincseket vett és olyan mintha az egész egybefolyna, nem tincsesen jön le.

A másik meg,nem akartam szőkítővel mert két éve az ombrem csibesárga lett, így gondoltam egy hamvas szín erős oxival jó lesz.

Ilyen lett az eredmény. Nem tudom eldönteni,hogy ez is inkább csúnya sárga és inkább festessem vissza vagy szép karamell színű? Mintha kül. fényviszonyokban mindig más lenne, talán a képen is látszik.

Mit gondoltok? Kíváncsi vagyok a véleményekre, barátok úgyis azt mondják,hogy jó.

[link]


2015. nov. 28. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Az első kettő az ilyen volt? és a harmadik az ilyen lett? :D Férfi létemre remélem eltaláltam, de nekem az első kettő sokkal jobban tetszik, sokkal természetesebb, de elvileg most a harmadik képen lévő ősz jellegű (mert nekem úgy hat) haj divatban van. :D 22/f
2015. nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hú akkor nagyon félreértettük ezt :D

Szóval, ez a haj egy és ugyanaz csak más fényben :D

Az első kettő most reggel készült természetes fénynél az utolsó pedig este,villanynál :D

Így változik a színe attól függően milyen a fény.Nekem az a bajom,hogy néha túl sárgásnak tűnik, mint az első képeken, és az a kérdés,hogy csúnya-e :D

2015. nov. 28. 11:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első kettő egész jó, de a harmadikon szerintem katasztrófa. Ha neked tetszik, tartsd meg, de ha nem, akkor festesd vissza.
2015. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miféle fodrász csinálta, de ez borzalmas. Ez nem balayage hanem valami ide-oda kent festék összevisszasága. A 3. képen nem vészes. Csak az első kettőn látszik hogy ez bizony egy elrontott festés.
2015. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hú, hát technikailag elég rosszul van megcsinálva. Legközelebb ne egy kontárhoz menj, aki a berakás-sapkásmelír szintjéig jutott.

Annyira nem gáz amúgy, a színe szerintem nem vészes. Látni sokkal rosszabb hajakat is nap mint nap. :D

2015. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

értem, köszi:/

de akkor szerintetek jobban járok,ha visszafestem egyszínűre?

2015. nov. 28. 13:05
 7/8 anonim ***** válasza:
A színe nem rossz, de össze vissza rosszul van festve, a technika katasztrófa, olyan mintha magasnak melíroztad volna otthon.
2015. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszik, mert béna a festés

a színe nem csúnya

én kb 1 hónapot várnék az új színnel

2015. nov. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!