Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, vasalás nélkűl...

Mit csináljak, vasalás nélkűl egyszerűen undorító a hajam!?

Figyelt kérdés

Igen,tudom,hogy a vasalás nagyon ártalmas.Főleg hosszú távon..Korábban soha sem vasaltam és elis ítéltem az ilyesmit.Nem zavart,hogy tiszta kóc a hajam,azaz zavart,csak beletörődtem.Most azonban új suli,új osztálytársak.Van egy csomó csinos és szép lány,és a többségnek mind..mind gyönyörű,egyenes hajuk van.Megijedtem,és elkezdtem vasalni az enyémet.

Nekem nincs hosszú hajam,régebb se volt az,kb. a mellemig ért,és azért is vágattam le ,mert egy szalmakupacra hasonlított,most kb. a vállam közepéig ér de ha nem vasalom az se számít ha félkopac lennék,akkor is össze vissza kunkorodna,kócolódna.Kész botrány mennyire hülyén"hullámos".Most,hogy vasalom,sokkal jobban érzem magam a bőrömben,a tükörképemre se nézek annyira félve.. :)

Azonban tudom,hogy ez a haj,ne az enyém,és mintha egy kis százalékban nem is én lennék sima hajjal,de jobban érzem magam így,mint a rendes kóc hajammal.Zavaros,mi? Lehet lelkiismeret furdalás,hisz a régi énen régen agyonvert vopna ezért azzal a mondattal,hogy "takard el fiam,ne vasald".


Valami szer,ami esetleg kicsit segít még a vasalás mellett is óvni a hajam?



2015. nov. 5. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

A hülyén hullámos/göndör haj azért olyan mert nem tudod hogyan kell formázni, kezelni, menj el egy jó fodrászhoz és kérd meg hogy tanítson meg rá. Akkor nem kell vasalni és szép is lesz.

Ha vasalod akkor legalább ritkán tedd pl heti egyszer max és mindig használj jófajta hővédőt is. De egyenesre lehet szárítani is a hajat, azt is hővédővel, még kevésbé árt.

2015. nov. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne vasald! Mert akkor nem hogy hullámos hajad nem lesz hanem hajad sem mert töredezett sz*r lesz:) Vannak a boltokba ilyen simító akármi rá kened a hajadra és sima lesz ..Nem tudom mi a neve .. Kérdezd meg a boltost hogy van olyan termék Fodrászkellékest stb.
2015. nov. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!