Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mások hogyan csinálják meg...

Mások hogyan csinálják meg mindig úgyan olyanra a hajukat?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és enyhen göndör hajam van. Amivel annyi baj van h konkrétan semmit sehogy sem lehet beállítani ha nem vasalom ki. Ha viszont kivasalom olyan mintha mindig is egyenes lett volna, mivel ne ilyen SP fele tű egyenes lesz, olyanra képtelenség kivasalni. Na és a lényeg. Néha iszonyat jo frizurát tudok csinálni, ami annyira tetszik nekem és mindenkinek hogy nagyon. Viszont aztan 2 nap múlva megmosom a hajam és már közel se tudom úgy megcsinálni a hajam. Pedig mindig egyes alkalommal úgyan úgy csinálom... Megmosom--> Majdnem szárazra megtörlöm-->hajhab-->szárítás-->vasalás.. És a hajam is mindig úgyan úgy fésülöm be. de valahogy sosem ugyan az az eredemény. Egyszer sem tudtam mindig ugyan olyanra megcsinálni a hajam. Neha hatra fesülöm tök jó nagyon jol néz ki. Aztan megmosom próbálom úgyan úgy hátra de nem néz ki jól, atan valahogy beállítom úgy h ne legyen vállalhatatlan és oldalra próbálom fésülni. Mit ajánlotok? Hogyan tudnám kb mindig ugyan olyanra megcsinálni? Vagy valami technikám lenne rossz?

2015. szept. 19. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:

javitas:

16 éves lany vagyok*

2015. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Képzeld el a fiúknak is kell a hajukon ügyködni -.-
2015. szept. 19. 19:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Lányként nem érdekel ennyire a hajam, mint téged a tiéd.
2015. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Komolyan nem értem a magyar embereket, ha nem tetszik valami miért kell bele szólni, mért nem lehet elmenni mellette?
2015. szept. 19. 19:35
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Ne vasald a hajad. A göndör fürtök aranyosak!^^
2015. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem vasalnám ha göndörön be tudnám állítani, de annyira meg nem göndör, csak pont annyira h tiszta kóc a hajam. Valahogy kicsit egyenesebb valahol tök göndör... Pedig 8 éves koromig tű egyenes hajam volt
2015. szept. 19. 19:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Számomra sokkal vonzóbb, egy kisse göndör, kocos haj mint egy tokeletesen beallitott. Persze lehet, csak en vagyok igy vele. Mennyire hosszu a hajad?
2015. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
fent olyan 6,5 cm
2015. szept. 19. 20:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt ugye vágod, hogy rajtad kívül senkit nem érdekel a hajad..?
2015. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 opened paradise ***** válasza:

Nekem is göndörödik,közel 21 év alatt nem volt 2x ugyanolyan.

Engedd el...

2015. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!