Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Komolyan ennyire nem lehet...

Komolyan ennyire nem lehet elviselni a rövid hajamat? L/17

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban rövidre lett vágatva a hajam derék érő hullámos hajam, mert állandóan hullót és már komolyan nem tudtam vele mit csinálni, mindenhol csak haj volt, nem tudtam tőle normálisan aludni stb.., Ezért levágattam (lent kép), és mikor bementem az iskolába mindenki leszólta, hogy milyen igénytelenül néz ki ha egy lánynak rövid a haja, meg h leszbikusnak álltam be stb..., pedig szerintem nem néz ki rosszul.. Csak az az érdekes, hogy a felnőttek( tanárok, rokonok, felnőtt barátok), azt mondják, hogy ezerszer jobban áll mint a hosszú, mert így érvényesül az arcom, meg a szemem.., Az iskolámba 95% műcsaj jár(hosszú póthaj, túlzott kifestés, 400x nagyobb/kitömött melltartó). Most ennyire nem illek bele a mai "szépségideálba" mert rövid a hajam, mert ez már kicsit visszataszítóan hat..

[link] pont így néz ki, arcforma is kb stimmal.



2015. nov. 9. 19:48
 1/8 yoshino_t válasza:

Te jól érzed magad ezzel a hajaddal? Ha nem, akkor tanultál az esetből, és nem vágatod le többet ennyire rövidre.

Ha igen, akkor meg ne foglalkozz más véleményével.

2015. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
A mai ideálban tényleg a hosszú haj jellemző, én sem szeretem a rövid hajú nőket. Nem tudtad volna csak rövidebbre vágni?
2015. nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tök jó és bátor dolog volt, hogy levágattad, főleg, ha jól áll, mint Jennifernek. Ne állj be a sorba, csak azért mert a műp*csáknál a hosszú műhaj az elvárás, az nem azt jelenti, hogy ez a jó is...
2015. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Én is nagyon megtudok "haragudni" egy jó nőre ha levágja rövidre a haját. Hosszú hajat meg egyáltalán ne azonosítsuk a műpic$ákkal.

Én úgy tartom, hogy van olyan aki rövid hajjal is szép, de az olyan nagyon nagyon ritka aki rövid hajjal szebb, igazából én ilyet még nem is láttam.

2015. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban tetszik a hosszú haj. Az ápolt hosszú haj kivétel nélkül mindenkinek jobban áll mint a rövid.
2015. nov. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik a rövid haj. Azzal is lehet valaki szép és nőies.

Azt nem bírom, amikor valaki olyan dumát nyom, hogy akinek rövid a haja, az leszbi, meg pasi, meg nem nő. Pf.

2015. nov. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

20 éves vagyok, de a hosszú haj sokkal jobban bejön mint egy ilyen rövid.

Persze nem szólom le ha valakinek ilyen van, de nem jön be egyáltalán pont úgy mint a kontyok.

2015. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen jó, meg szerintem rövid haj is lehet szép, ápolt, stb. :) van, akinek hosszú haja van, mert az most trendi, de annyira előnytelenül áll neki... na az gáz :SS


amúgy ilyen műcsajok mellett ne csodálkozz, ha ilyenek miatt szivatnak >< ><

2015. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!