Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan készítmény ami a...

Van olyan készítmény ami a pattanásos hegeket (piros kis pontok) nagyon el lehet halványítani?

Figyelt kérdés
Az ár nem számít, csak használjon!
2015. nov. 2. 07:15
 1/7 A kérdező kommentje:
tehát mint a nők használnak alapozó, stb... hogy az utcára menve is lehessen felvinni.
2015. nov. 2. 07:16
 2/7 anonim ***** válasza:

Én pakolást tudok rá

Pürésíts össze egy kis krumplit, keverd össze tejjel, és kend fel az arcodra

2015. nov. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tegyél fel egy 15-30 percre citromleves szódabikarbónás pakolást!

Egy fél citrom és egy mokkáskanálnyi szódabikarbóna kell hozzá, de ez utóbbi nélkül, csupán natúr citromlével is lehet a pakolást készíteni. Kend fel, majd várj és mosd le!

Ezután, ha ezt még 2-szer megismétled elmúlik majd a piros pont, vagy legalábbis halványulni fog jelentősen!

Sok sikert!

2015. nov. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek, kipróbálom hamarosan! :)
2015. nov. 3. 17:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a pattanás utáni foltokra Sudocrem-et (az a babapopsi krém) használok. Minden nap reggel, este bekenem vele az arcom, kb. 1,5-2 hónap után már nagyon szép volt a bőröm. De ez egy fehör krém, olyan leszel ha felkened, mint aki haldoklik, szóval napközben csak akkor tudod használni, ha nem mész sehova sajnos (én rá szoktam alapozni nappal). De hosszútávon nagyon megéri.
2015. nov. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*fehér
2015. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, beszerzem
2015. nov. 8. 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!