Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Samponválasztás előtt állok....

Samponválasztás előtt állok. Mit javasoltok száraz, durva tapintású hajra?

Figyelt kérdés
Akár balzsamot is írhattok, amik nektek beváltak. Jelenleg a Helia D samponját használom, nem mondom hogy rossz de drága és gyorsan fogy...balzsamból pedig Pantene Aqua Light de szerintem nem lesz jobb a végeredmény, sőt...

#sampon #balzsam #száraz haj #száraz hajra sampon
2015. okt. 19. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Samponválasztás? Mindig olyat veszek amit eltalál a kezem a polcon :D
2015. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kira_Vega válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a kókuszolaj csodákra képes. Hajpakolásként kell használni és pont a töredezett hajra jó. Vagy valami argánolajas dolgot tudok ajánlani. :)
2015. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aussie-t használok hasonló problémára, de ezt lehet, csak az én hajam szereti, mert sokan panaszkodnak, hogy szárít.

Amugy sokan meg a Tigi-t istenítik, a párom haja (lapockáig ér), gyönyörű tőle, én két mosás után száműztem a fürdőszobából, több kárt csinált, mint hasznot.

2015. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Balea Med a kedvenc samponom, mindenféle károsanyag mentes.

De száraz hajra balzsam/pakolás kell, nekem szőkítéstől száradt ki durván a hajam, ezen segített a kallos Latte balzsamként használva, meg argán olajat is minden nap kentem a hajamra. Az szépen helyrehozza.

2015. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én balea szilikon mentes sampont használok (sárga flakon) 400ft korul van, en szeretem, jol habzik, jo illata van, nem zsirosit stb :) balzsamkent mindig mást, most swarckopf márkájú van. de legközelebb fodrász kellékesbol veszek nagy tegelyes balzsamot:)
2015. okt. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!