Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett hajra nem tudnatok...

Töredezett hajra nem tudnatok irni nekem par otthoni hajpakolast?

Figyelt kérdés
Majdnem a derekamig er a hajam es mar kezdem unni, hogy azert kell folyton vagatni mert elvan toredezve, alig vasalom probalom mindig kerulni es szaritani se szoktam ha nem muszaj megis elvan toredezve a vege, hasznalok hajmosas elott is bolti pakolast meg utana is beszoktam kenni hajvegapoloval de szart se er.
2015. okt. 13. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Kerülni kell mindenféle dolgot ami károsíthatja. Ebbe beletartozik mindenféle vegyi anyag is. Pl egy sima sampon is tele van vele, vegyél bio sampont, balzsam/hajvégápoló helyett tiszta argán olajat használj. És persze az egészséges hajhoz kell az egészséges életmód. Igyál elég vizet is. Nem mindegy milyen fésűt használsz és hogyan. Ne tépd a hajad, stb.
2015. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A végéből érdemes vágatni pár havonta, hogy szép és egészséges legyen. Ez elkerülhetetlen. :)
2015. okt. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Különböző olajos pakolások,argán,kókusz,ricinus nagyon jó hatással lehetnek rá :) Ezenkívül,amit sokan elfelejtenek,hogy belülről is táplálni kell: dm-ben,rossmannban lehet kapni hajvitamint,érdemes azt is szedni és egészségesen étkezni,sok vizet inni. Sajnos az enyém is hajlamos töredezni,pár hete kezdtem vitamint szedni és látványosan hosszabb lett a hajam,ma vettem ricinusolajat és rendszeresen fogom használni hajpakolásnak. És ami még nagyon sokat segített,hogy már nem vasalom. Max havi 1x,de inkább elfogadtam,hogy hullámos és kész,sokak szerint így még szebb is :) Azelőtt heti többször is vasaltam és nagyon nem tett jót neki..
2015. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!