Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1 alkalom a szoliban már látszik?

1 alkalom a szoliban már látszik?

Figyelt kérdés
Még sosem szoliztam, 15éves vagyok, nem arran vagyok kiváncsi h ne szolizzak, vagy szollizzak, szerintetek, ugyhogy ezt ne légyszi, hanem az kérdésem, hogy 1-szoli már látványos, vagy hogy van ez??
2010. márc. 15. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, egy után még nem látszik semmi. attól függ hány percre mész, de ha mondjuk 3*10 percre az már látszani fog
2010. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kezdésnek elég az 5-6 perc, mondjuk heti kétszer, max. háromszor, 2-3 héten keresztül. Utána lehet 10-12 percezni, de fontos a fokozatosság. Lehet kapni szolikrémeket is, amitől talán gyorsabban lesz színed.


Ha most elkezded, nyárig jó alapod lesz a napozáshoz és nem fogsz már leégni.

2010. márc. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A lényeg. Egy 12 perces alkalom nem ér semmit, max. felégsz és fáj mindened.
2010. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
világos böröm van és 5perc helyett 10re mentem be..hát látszott..leégtem és olyan lettem mint egy rák:Dxd de rá egy hétre barna voltam..lement a pirosság:D
2010. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha világos a bőröd akkor 5 perc alatt is le fogsz égni pirosra plusz szeplők és anyajegyek jöhetnek ki rajtad, és az bizony örökre látszani fog.
2010. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem.
2010. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hogyne látszana. én egyébként is barnább bőrű vagyok, vagyis olyan sárgás barna, múltkor voltam 6 percre szoliba, és másnap tök látszott h sötétebb színű lett a bőröm. az igaz h összesen 2 napig tart ez a szín:D de akkoris látszik.
2010. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha világos a bőröd, akkor alapból először 2szer vagy 3szor mélybarnítóra menj, aztán kezdj el normálisra járni, de a mélybarnítótól nemigen fog látszódni még semmi
2010. márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!