Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek befestessem a...

Szerintetek befestessem a hajam végét valamilyen színűre?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok most vagyok 8.-os! Hoszzú szőke hajam van! Nem tudom hogy általános iskolában nem-e szólnának azért hogy színes a hajam vége! Nem ilyen egyszerű barnára vagy ilyenekre akarom hanem : kék,zöld,rózsaszín. És még lenne egy plusz kérdés a fodrászom azt mondta hogy nem fogja be a hajamat a festék csak akkor ha leszívjuk vagy valami ilyesmi! Anyukám szerint az ő haj színezője be fogná!Akkor a hajszínező be fogja? Személyes tapasztalataitokat várom és kérlek írjátok le hogy hány évesek vagytok!

2015. szept. 20. 06:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hajszínező. A mi sulinkban nem szólnak érte. Szőke hajhoz inkább kék meg rózsaszín illik, esetleg lila vagy ilyesmi. 13/L (nyolcadikos)

Majd mondd el mi lett aztán a hajddal! :)

2015. szept. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
NEM-E???????????
2015. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában suliban nem szeretik az ilyesmit, de ha neked nem gond hogy majd többet feleltet a tanár, meg rosszabb jegyet ad mert nem tetszik neki a hajad, akkor befestheted. Ha világos a hajad akkor befogja. De inkább csak hajszínező krétát használj, az kimosható.
2015. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hajad végét? Jézusom ne, az elcseszett ombre nagyon gáz. Inkább melír csíkokat tetetnék bele, de valami kimoshatót. Suliba amúgy nem nagyon kéne szerintem. Nyárra még elment volna, de így, nem is tudom. Mindenképp kimosható színezőt válassz. :)
2015. szept. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a válaszokat akkor inkább maradok a kimoshatónál! :)
2015. szept. 21. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!