Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, tudtok ajánlani...

Lányok, tudtok ajánlani valamilyen csodaszert?

Figyelt kérdés

A hajam festett, váll alá ér. Kb másfél éve egy millimétert sem nőtt. Évek óta nem vasalom már, semmilyen hőt nem használok.

Egyszerűen képtelen vagyok növeszteni. Most épp a Vargának a hajerősítő cseppjével próbálkozom, de nem úgy tűnik, hogy be fog válni.

El vagyok keseredve. Nektek mitől indult újra növésnek a hajatok?



2015. aug. 13. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a vége törik le nem? Vagy nem nő le egyáltalán? Akkor meg legalább nem kell festeni :)

Na mindenesetre ha nem nő tényleg akkor orvoshoz kell menni mert az nagyon nem normális dolog, és valami betegség okozhatja amit kezeltetni kéne. Ha nő csak letörik akkor meg jobban kell ápolni, főleg a hajvégeket.

2015. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, valószínű a vége törik le, mert lenő a töve. (két hónap alatt szokott nagy nehezen egy centit)

Én már mindent kipróbáltam a hajamon(lehet hogy a festés abbahagyása lenne a megoldás, de azt meg nagyon nem szeretném :( )

2015. aug. 13. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg javítani rajta az étkezéssel, nekem bevált és kémiailag, biológiailag is így van. Hogy..

- a bevitt táplálékban a CH, zsír, Fehérje csoportot nézve, nagyobb legyen a zsírok aránya

+ Nem fogsz hízni, ugyanabban a kcal tartományban ehetsz csak, más legyen a megoszlás (..amúgy én még fogytam is vele.. 8 kg. Nem is számítottam rá)

- Nem kell feltételen olajos magvakat enni, ha nem szereted. De nem árt, igazából mindegy hogy diót eszel (olajtartalom, miatt) vagy tejfölt (zsírtartalom miatt) vagy kacsazsírt (zsírtartalom miatt) (olaj=zsír (: ) Csak a százalékos megoszlás a lényeg.

+ Egyszer lecsekkolod egy napod a kcalguru-n onnan tudni fogod kb az arányokat. [max. 60% zsír, min. 45%/nap] vagy állíts össze egy követendő napi menüt vagy csak nézd meg miben mennyi van és oldalt látni fogod a megoszlást a diagramon.


* Ha alacsony zsírtartalom megszállott vagy az nem jó!


Ricinus olaj is csodát tesz. Gyógyszertár 600 Ft, 300 ml, sokáig elég. Meleg pakolásként kell alkalmazni.



Forrás: évekig tartó kutatásaim, fodrászati előadások, Zsidró hajszalon, amerikai és más kutatók előadásai - Youtube (angolul).

2015. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot!

Gyógyszertári argánolajat még nem próbáltam, de már régóta tervezem a beszerzését, csak hajolajakat szoktam használni(dorgériákban kaphatóakat)

Szerintem az étekezésemmel nincsen probléma, nem kerülöm a zsírt, olajos magvakat is szeretem (szotyi, dió),tejföllel meg úgy állok hogy a tejfölös tészta a mindenem.

Mindenestre az oldalt amit ajánlottál felkeresem, és próbálom követni hogy mit eszek :)

2015. aug. 17. 10:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!