Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek melyik önbarnító vált...

Nektek melyik önbarnító vált be legjobban? Ami nem kopik foltosan, szép színt ad és kapható kedvező áron Rossmannba/Dmbe? :D

Figyelt kérdés

2015. szept. 18. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
A nap. :D
2015. szept. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem kapható Dmben. :S :DD
2015. szept. 18. 15:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez a fajta [link]


De most csak ilyet kaptam, ez semmit nem ér. [link]

2015. szept. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha neked tetszett és bevált akkor mért, olyat linkeltél be, ahol egész végig oltjàk ezt a fajta önbarnítót?
2015. szept. 18. 17:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert el sem olvastam az oldalt, csak a kepre kerestem ra, mert az alapjan ismertem fel, nem emlekeztem a nevere. A kep meg atiranyitott erre az oldalra. De amugy sem izgat masok velemenye. Ha nekem bevalt, akkor szerinted elhiszem masnak hogy nem jo??? :D
2015. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg annyi, hogy amikor hasznaltam, mindenki kerdezte, hogy szoliba jarok-e mert nagyon jo szinem van (ami kb. 1 heti hasznalat utan lett). Semmi sargasag. Egyseges barna lettem tole. Kar hogy az uj termekuk nem jo.
2015. szept. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És arcra is tudtad alkalmazni, mert az nekem fontos lenne?
2015. szept. 18. 17:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, en mindenhova kentem. De ha zsiros arcborod van akkor nem ajanlom, mert pattanasos leszel tole. Nekem is lett tole egy az allamon, de mashol nem, mert inkabb szaraz a borom.
2015. szept. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2015. szept. 19. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!