Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen önbarnító van, amitől...

Milyen önbarnító van, amitől tényleg szép, nem olyan sötét, de bronzos árnyalatom lesz, nem pedig narancssárga?

Figyelt kérdés
Árat is írjatok ha lehet...
2009. máj. 16. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Annyit mondok, hogy ha ilyen önbarnítós akármiket használsz, akkor nem kell csodálkoznod, hogy ha egy 5 perces napozástól leégsz, ráadásul növeled a bőrrák veszélyét, és a víz tisztító üzemek meg nem igazán tudnak mihez kezdeni a kémialiag oldott anyagokkal. Pl: arc ápoló krém, kéz ápoló krém, testápoló krém stb...

Szal jobban jársz, ha délelőtt 10-11 óra fele csinálsz egy 15 perces napozást. 15 perc hason feküdve, és 15 perc háton feküdve, és utána meg lehetőleg védeni a bőrödet a napfénytől. Főleg a délután 13:00-17:00 órás időszakban.

Mindennap így napozol akkor kb 1 hét alatt szép barna bőröd lesz, és minden kozmetikai vacak nélkül. Ráadásul a napi D-vitamin beviteled is megfelelő lesz.

2009. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hol napozzon, ha panelban lakik???
2009. máj. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vok, én garniert használok, nálam bevált!
2009. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én DM-ben vettem Kamill Body care önbarnítós testápolót(kb.700Ft). Csak nagyon halványan barnít, ami nekem bőven elég, és kamilla kivonat van benne, ami puhává teszi a bőrt. Nekem eddig bevált. (A sárgaság nem attól jön elő, ha túl sokat használsz belőle? Mert elvileg ezek 5 nap után fejtik ki a teljes hatásukat. Utána célszerű szünetet tartani és pár napig nem használni a terméket!)


Sok sikert!

20/L

2009. máj. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!