Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arcbőr pakolást illetve...

Milyen arcbőr pakolást illetve arcápolót ajánlotok egy olyan fiúnak akinek hamar kiszárítja a szél az arcát és aki szeretné élet telibbé tenni azt? 26f

Figyelt kérdés
oltogatást nem kérek, olyan férfi vagyok aki ad magára! 26f
2015. szept. 17. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szűz kókuszolajat érdemes rá kipróbálni.
2015. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:

Valami jó hidratáló maszkot vehetsz. Érdemes lenne reggel-este hidratálót hasnálnod, főleg, ha valóban száraz a bőröd. Tök jókat lehet kapni 100párszáz forintért is. Kipróbálhatsz különböző arcolajakat is, ezek márkától függően 2-3ezerforintból kijönnek, igazából egyéni preferencia, hogy melyiket használod, az argán olajat kb mindenki nagyon szereti, a jojoba olaj akkor is jó, ha pattanásod van, édesmandula olaj nagyon jó, ha száraz a bőröd, de kókuszolajat is masszírozhatsz az arcodba esténként vagy ritkábban.

Az arcolajakat keverheted a hidratálóba, akkor még több cuccot kap a bőröd. Fontos, hogy ne használj alkoholos lemosókat, tudom, hogy aftershave, meg borotvagél meg ilyenekben szokott lenni alkohol, azok helyett érdemesebb olyat keresni, amikben mondjuk nincs, ugyanis az alkohol irritálj és szárítja a bőrt. Illetve használj minden nap fényvédőt, a napsugárzás ugyanis roncsolja, és szárítja a bőrt.

2015. szept. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!