Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy férfinak milyen lehetősége...

Egy férfinak milyen lehetőségei vannak az arcbőr ápolásra?

Figyelt kérdés

Gondolok itt különböző arclemosókra, mitesszer eltávolítókra, kozmetikusra stb...

Nyilván pattanásos/mitesszeres arcbőrről van szó.



2015. júl. 26. 00:54
 1/3 anonim ***** válasza:

A pattanásos, problémás bőrre való kozmetikumok unisexek, tele van velük legalább egy polc minden drogériában, az én fiam a Garnier termékeit használja. Van az ún. fekete szappan, amit javasolni szoktak még, de szerintem az a legjobb, ha elmész kozmetikushoz, esetleg, ha nagyon problémás a bőröd, bőrgyógyász-kozmetológus szakorvoshoz, ők tudnak javasolni olyan szereket, amik jók neked. Van gyógyszer is problémás bőrre, ezt is bőrgyógyász tudja felírni.

Tisztíttatni nyugodtan eljárhatsz kozmetikushoz, jobb megoldás, mint házilag kínlódni vele.

2015. júl. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem használj arctonikot. Én a garniereset használom és nagyon bejött:)
2015. júl. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%
Kerüld a drogériás gagyikat, csak tönkreteszik a bőröd. Először is arctonikkal tisztítsd az arcod, majd hidratáld valamivel, a Douglas-ben van a Lancóme családnak nagyon jó hidratálója Hydrix névvel, én ezt használom már 4. éve..:) Ár az 11000, azt hiszem, de bőrre nem szabad sajnálni a pénzt, mert az olcsó szerek olcsó bőrt eredményeznek. Akkor inkább jobb, ha nem is kensz rá semmit. Még a Clinique termékeit ajánlom.
2015. júl. 26. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!