Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok a bajuszkával mit...

Lányok a bajuszkával mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

nem tudom kitől örököltem, vagy miért vert meg az isten engem is így, a kelleténél szőrösebben..nőként! de van kis bajszom és rosszul vagyok tőle hogy ez látszódhat is, milyen módszerrel tudnám a leghatásosabban eltávolítani?? :(


19/L



2015. szept. 15. 07:11
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

hát az a baj hogy inkább picit sűrűbb, viszont nagyon vékony szálak, csipesszel megőrülnék mire kiszedegetem :\

a dm-es gyantát próbáltam, de lehet béna vagyok mert nekem sem igazán vált be, alig szedett ki valamit

cukorgyantával is próbálkoztam, az mindenhol máshol hasznos, de az ajkamnál persze hogy nem

2015. szept. 18. 17:46
 22/22 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=8LoOqTouoLM


na ez egy jó kis módszernek tűnik, próbálam is már régebben de nekem még ez sem megy:'D kissééé fájdalmas de annál hatásosabb

2015. szept. 21. 09:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!