Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok a bajuszkával mit...

Lányok a bajuszkával mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

nem tudom kitől örököltem, vagy miért vert meg az isten engem is így, a kelleténél szőrösebben..nőként! de van kis bajszom és rosszul vagyok tőle hogy ez látszódhat is, milyen módszerrel tudnám a leghatásosabban eltávolítani?? :(


19/L



2015. szept. 15. 07:11
1 2 3
 11/22 csux2 válasza:
25%
Öngyújtó.(Nem röhög).Büdös de működik 1 hónapig gondod nincs utána.
2015. szept. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Nyugodtan borotválhatod. Nem erősödik ettől a szőr, ugyanolyan nő vissza, mint amilyen előtte is volt.

Én eléggé világos bőrű vagyok, sötét és erős szőrszálakkal.

Mindenhova borotvát használok, mert ez a legkényelmesebb. Epilátort és gyantát is próbáltam, de azon kívül, hogy fáj és piros lesz egy jó ideig semmi változás nem történt.

Vannak még lézeres eltávolító kezelések, esetleg próbáld ki azt, ilyen kis területen nem olyan drága.

2015. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
25%

Nekem is volt ilyen lány az osztályban még általánosban.

Nagyobb volt a bajusza mint a vele egy idős fiúknak.(Akkoriban13-14-15 évesek voltunk msot 22)

Ő úgy cselekedett hogy kiszőkitette mindig s végül semmi sem maradt meg neki belőle...GOndolom az állandó szőkités meg a szerek OXI vagy mit tudom én mit használnak attól kihullot..

Szóval én is a szőkitést ajánlanám mert saját szememmel láttam hogy müködik s semmi nem maradt meg belőle :) :)

Mondom mikor volt neki 15 éves körüliek lehetünk ma már 22 s nincs neki semmi....(Félrene érsd nem 6 év kell mig kihull, ez általános iskolába vlt utánna külön mentünk tanulni nem találkoztunk minden nap csak évente 2-3 s már nincs neki) 21/F voltam

2015. szept. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

ez a gyújtós dolog megijesztett, nem biztos hogy megmerném próbálni, mindenesetre köszi az ötletet lehet egyszer rávisz a lélek.. :D

a borotvát hiába mondták már hogy nem rosszabbít a helyzeten egyszerűen képtelen vagyok rábírni magam, félek :S

végre egy értelmes srác! bár nekem nincs nagyobb egy fiúénál :'D lehet meg ér egy próbát a szőkítés, ha így alig látszik, szőkén talán egyáltalán nem és nekem is megszűnik létezni egy idő után..

köszi a segítséget ismét :)

2015. szept. 15. 14:36
 15/22 Sunshinedoll ***** válasza:
Én gyantázni szoktam, vagy ilyen szőrtelenítő krémmel leszedni. Ha csak pár szál van, kiszedem csipesszel.
2015. szept. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
57%

Pár szál... ha nekiállnék csipesszel, 3 napig szedegethetném.


DM-es hideggyanta a legjobb. A szőkítés szerintem nem a legjobb... legelőször a biosztanárnőmön láttam, csillogott a napfényben a szőke szőr az arcán. A húgom is próbálta, az se lett jobb. Ha úgy ér a fény, még jobban látszik.

2015. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én pont a dm-es hideggyantát próbáltam, nekem nem jött be, bár lehet hogy csak béna vagyok. A nagyját ki se szedte, amit igen az meg begyulladt.
2015. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

szortelenito kremen is gondolkoztam mar, de igy tudom azt nem ajanlott arcon vagy intim helyen hasznalni :|

A szokitesrol most juttattatok eszembe hogy tenyleg borzalmasan tud kinezni, nekem is van egy ismerosom akinek nagyon durvan latszott

2015. szept. 15. 21:40
 19/22 anonim ***** válasza:

Hát én is nagyon sok balul elsült világosítást láttam már bajszon,van akinek még jobban ki is emelte.


Én csipesszel szoktam pár naponta kiszedni ha észreveszek pár kósza szálat. Nekem a szám két szélén kezdett el valamiért kiszőrösödni,de a csipesz nekem bevált. Nem fáj,tartós,gyors. Pár másodperc alatt megvan.

Gyantázni,epilálni,borotválni nem merném. De ha ezek közül kéne választanom akkor gyantát választanám.

2015. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A borotvától nem kell félni.

A szőkítés nekem nem jött be, csak felkaron, mert rövidebb vastagabb szőrt nem tud kivilágosítani annyi idő alatt, amennyi alatt le kell mosni, hogy ne szívja ki a bőröd színét is és ne legyen egy világos csík a szád fölött :D

A gyanta dettó. Ahhoz, hogy működjön meg kell növeszteni a szőrt, azt meg nem tudom ki tudja megvárni. Addig is muszáj emberek közé menned.

Szőrtelenítő krém ugyanez. Hosszú vékony szőrszálakra jó max. Rövid és erős szálakra semmit nem használ. Rajta hagytam a megadott időnél tovább, viszkettem már rohadtul, lemostam és a szőr csak úgy virított a lábamon sértetlenül.


Persze, ha kis pehely és hosszabb, akkor nyugodtan próbáld ezeket, csak mondom, hogy erősebb rövid szőrszálakra teljesen hiábavaló.

2015. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!