Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tegyem hullámossá a hajam?

Hogy tegyem hullámossá a hajam?

Figyelt kérdés
sajon eléggé egyenes a hajam és annyira semhogyan néz ki. azt szeretném ha valahogy a végétől számitva egy olyan 5 centi kunkorodjon? nem akarom becsavarni meg vajsütővel se mert tönkremegy, a fonás utáni nem tetszik... szoval van vmi tipp?
2010. márc. 13. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Göndörítő pakolás, vagy hajhab, jobbat nem tudok.
2010. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én ha egy laza konttyal a fejemen alszom, akkor hullámosabb, lazább lesz az alja. reggel egy kis tupír, és kész.

vagy ha vizesen az ujjam köré csavarom, majd hullámcsattal rögzítem, szintén ilyesmi eredményt érek el. (pakolásokban meg egy nyavalyákban én nem hiszek)

2010. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A múltkor a barátnőm vett pár ezerért vmi hullámositó habot,amit hajmosás után a hajára tett,másnapra olyan szép hullámos lett a haja.

Azóta én is ilyet akarok. :D

2010. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam szárítani, hogy összegumizom kontyba:D és mindig jó hullámos lesz:D
2010. márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!