Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám a göndör hajamat...

Hogy tudnám a göndör hajamat hullámossá tenni? Képek is vannak

Figyelt kérdés

Most iylen göndör a hajam:

[link]

[link] (és még ilyen hosszúságu is)

És ilyenre szeretném:

[link]


Azt olvastam hogy ha megmosás után bekenjük hajhabbal és hagyjuk megszáradni nem lesz anniyra göndör.igaz ez? esetleg valami más ötlet?

[link] (jobb oldali)

[link]

[link]


2011. júl. 8. 15:29
 1/6 A kérdező kommentje:

a három utolső kép oda tartozik ahhoz az egyhez..

szval igy:


Hogy tudnám a göndör hajamat hullámossá tenni? Képek is vannak


Most iylen göndör a hajam:

[link]

[link] (és még ilyen hosszúságu is)

És ilyenre szeretném:

[link] (jobb oldali)

[link]

[link]

[link]

Azt olvastam hogy ha megmosás után bekenjük hajhabbal és hagyjuk megszáradni nem lesz anniyra göndör.igaz ez? esetleg valami más ötlet?

2011. júl. 8. 15:32
 2/6 anonim ***** válasza:

hát a hajhabot nem tudom, viszont ha megmosod és szivacsos hajcsavarókat teszel a hajadba, attól ilyesmi eredményt kapsz, esetleg nagy hajcsavarókkal is elérhető ilyesmi... a kérdés csak az, hogy mennyire használ neked milyen erős a hajad... nekem pl abszolut nem marad benne a hullám amit én szeretnék csinálni (hasonló a hajam mint amilyet szeretnél, csak sokkal kuszább)

ja és még elérhető ilyesmi hatás akkor is, ha befonod a hajadat :D pl parkettába :)

2011. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

sztem azt tudod tenni, h hajszaritoval szaritod ilyen körkefevel olyan egyenes szerüre..:) utana pedig, ha van hajvasalod--> van fent youtube-on egy csomo ilyen tutorial, hogy vasaloval hogyan lehet hullamos hajat csinalni. :) nagyon jok es müködnek.. es sokaig is tartanak.. ne lepödj meg.. en mar göndöritettem is vasaloval es jobb mint a sima hajsütö;):P

20L

2011. júl. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszárítod egyenesre,fújsz rá hajformázót,majd befonod apró tincsekbe.Ezt elvégezheted este és fonott hajjal alszol,majd reggel kibontod.
2011. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is göndör a hajam. Ha én csak gyenge hullámokat akarok bele tenni a hajamba hajmosás után megvésülöm és nem teszek rá hajhabot hanem hagyom megszáradni nekem hullámos lesz. :) de ez az én hajam szóval nem tudom hogy neked beválik e. de azért sok sikert! ;)
2011. júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi..majd próbálok egy párat innen is, meg lehet a hajhabosat is megcsinálom.:)
2011. júl. 11. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!