Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki ha egy 13 éves lánynak...

Ciki ha egy 13 éves lánynak szőrös a hònaalja?

Figyelt kérdés
Az van hogy most nyàron nem voltam még szőrös,de màr kezdek és a többi làny màr 12 évesen elkezdett borotvàlkozni,és félek jövő nyàron csak én leszek szőrös.De anya azt mondta hogy 18 évesen elég lenne borotvàlkozni,meg hogy àrthat ha elkezdem. De félek csúfolni fognak ezért.
2015. szept. 9. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Igen,ciki.Borotváld,vagy gyantáztasd kozmetikussal,mert csúfolni fognak.Már nem anyád idejében vagyunk.És nem árt semmit,erősödni sem fog,ez tévhit.Minden testrészedet szőrtelenítsd,ha eljön az ideje.Esztétikus,és higiénikus is.Nem fognak elszaporodni a baktériumok.
2015. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Clark Kent.. válasza:
28%

Amikor én voltam ennyi idős, akkor igen, az lett volna.


Feltételezem, hogy a mai időkben is így van. Egy 13 éves lány már elkezdett nővé érni, ezzel párhuzamosan jó lenne, ha az igényessége is elkezdene kialakulni.

2015. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is el kéne kezdened borotválkozni, mert már a mai világban sajnos vagy nem sajnos, tényleg elég gáz szőrösnek lenni, akárhány éves az ember.
2015. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
10%
Dehogy ciki. Szőrös az mindenkinek. Csak azért ne borotváld, mert mások is azt csinálják.
2015. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A hónaljat borotváld, de máshol szexi a szőr.
2015. szept. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem árt, ez hülyeség.

Te is borotválkozz, nem várhatja el anyukád, hogy emiatt cikizzenek.


45N

2015. szept. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!