Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan krém amelyik...

Létezik olyan krém amelyik igazán gátolja azt, hogy elpiruljak?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor elszoktam pirulni...és nagyon ciki...a pillanat is kínos ...van amikor felelés közben és nagyon utálom...van egy jó fiú haverom és nem szeretném ha félreérteni a barátságunkat...nagyon fontos lenne valami olyan bőr számára jó ,egészséges,természetes összetevőkből álló krém,amiben nincsen pattanásokat keltő anyag.zsíros bőrre keresem és nem alapozót keresek hanem valamilyen krémet...fontos lenne ,hogy max 2000 FT legyen!!!

Előre is köszönöm :)



2015. szept. 2. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, ilyen nincs.

A pirulásnak két oka lehet:

- az átlagosnál közelebb vannak a hajszálerek a bőrfelszínedhez

- valami pszichológiai ok, amit kognitív viselkedésterápiával lehet kontrollálni

2015. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én például ismerek egyet csak nem tudom ,hogy használ-e...az alverdének az egyik terméke
2015. szept. 2. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a zöld árnyalatú primer? Az nem krém, te meg krémet kérdeztél. Az sem gátolja meg, csak elfedi valamennyire. Egy ugyanilyen zöldes árnyalatú alapozójuk is van, de az sem krém.
2015. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi én 30 felett is pirulok extra ciki pl mültkor egy fiatal srác csak nézett hogy mi van...,pedig én már 30 ezres krémet is oróbáltam
2015. szept. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt régen egy ami összehúzta a hajszálereket, rozáceára való amúgy. Kicsit nehezen volt beszerezhető, meg aztán az összetételével is variáltak, úgyhogy évek óta nem vettem, nem tudom most milyen vagy kapható-e egyáltalán. Az volt a neve hogy Ruboril.
2015. szept. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!