Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » FIÚK! Tetszik neketek az...

FIÚK! Tetszik neketek az ilyen haj (link) egy csajon, vagy inkább a hosszabb haj jön be?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem nagyon tetszik az ilyesmi haj. Csak nemtudom hogy le merjem-e vágattatni, divat lesz-e mostanában (nem csak a divat érdekel, csak úgy na..), meg a fiunak tetszik-e.

Kb. nekem is ilyesmi az arcformám... :) és sajna egy idő óta nem nő a hajam, állandóan törik, pedig nem is vasalom (vagy nagyon ritkán), meg nem csinálok semmi károsat sztem.


Ja és mivel tudnám meggyőzni az anyukámat, hogy megengedje hogy levágassam?? Mert nem engedi meg. :sss


Légyszives segitsetek. :) Előre is köszike mindenkitől. (irhat lány is nyugodtan)

És légyszives irjátok oda a nemeteket, és a korotokat!


Én 14/L :))


2010. márc. 11. 18:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszke :)))
2010. márc. 11. 19:56
 12/17 A kérdező kommentje:
Légyszives még irjatok!! :))
2010. márc. 11. 20:14
 13/17 anonim ***** válasza:

szerintem is jó, bár frufruval lehet érdekesen nézne ki. de nekem így tetszik!

Téged meg már most látlak harmadjára az oldalon xD

2010. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem simán vágasd le. Nemár anyukád mondja meg milyen hajad legyen... Te hajad, neked kell tetszen. Amúgy véleményem szerint neked jól állna. :) 22/L
2010. márc. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ugyan iylen a hajam :) szerintem nagyon jó ez a frizura és igen ez most divat én ne mazért csináltattam emrt divat hanem mert megtetszett. Gyorsan nő a hajam így mindig tudom változtatni hol fiúsan rövid hol derékig érő :) Viszont ez a haj jobban mutat egy vékony arcú lánynak akinek kicsit hosszúkásabb a feje.


[link]

2010. márc. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszke. am tudom.. xD hát na... :D
2010. márc. 12. 20:33
 17/17 anonim válasza:
semmiképp ne vágasd le, sőt még növeszd tovább! Az arcformád inkább szélesebb valamint pufibb is vagy éppen ezért a hosszu haj jobb lenne, mert vékonyítaná az arcodat, egy rövid haj főleg ez nagyon elronthatja az összeképet.nekem ilyen hajam van de az én arcformám hosszukás.
2010. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!