Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » FIÚK! Tetszik neketek az...

FIÚK! Tetszik neketek az ilyen haj (link) egy csajon, vagy inkább a hosszabb haj jön be?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem nagyon tetszik az ilyesmi haj. Csak nemtudom hogy le merjem-e vágattatni, divat lesz-e mostanában (nem csak a divat érdekel, csak úgy na..), meg a fiunak tetszik-e.

Kb. nekem is ilyesmi az arcformám... :) és sajna egy idő óta nem nő a hajam, állandóan törik, pedig nem is vasalom (vagy nagyon ritkán), meg nem csinálok semmi károsat sztem.


Ja és mivel tudnám meggyőzni az anyukámat, hogy megengedje hogy levágassam?? Mert nem engedi meg. :sss


Légyszives segitsetek. :) Előre is köszike mindenkitől. (irhat lány is nyugodtan)

És légyszives irjátok oda a nemeteket, és a korotokat!


Én 14/L :))


2010. márc. 11. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön, ennek a csajnak nagyon jól áll.

;)

15F

2010. márc. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
nem vagyok fiú,de szerintem nem rossz haj. Ha neked tetszik,akkor vágasd le nyugodtan,ne másoknak akarj megfelelni,mert akármilyenre vágatod,tutira lesz akinek tetszik és lesz olyan is,akinek nem. Neked kell vele együtt élned,te fogod hordani,tehát neked tetsszen.
2010. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19:04 es vagyok,lemaradt: 22/L
2010. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó, én teljességgel támogatom az ötleted. :) F/16
2010. márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

köszke fiúk, és lány :)) ;)

am 22/L: én is igy gondoltam csak kiváncsi vagyok hogy mit gondnak a többiek róla...

egy képet linkelek be.. utána is válaszoltok??

2010. márc. 11. 19:13
 6/17 A kérdező kommentje:

Itt vagyok én:

[link]


Jól állna még nekem is az a haj??


De én ég pluszba egy kis frufrut vágatnék mert eredetileg fokozatos a hajam. :)

2010. márc. 11. 19:18
 7/17 anonim ***** válasza:

A kérdésed alapján először, amíg még nem láttam a képet azt hittem, hogy valami extra rövid, brutális hajat fogsz belinkelni. :D Viszont ezzel nincs semmi baj szerintem. Nem olyan rövid és ez a hosszúság még nőies, szóval szerintem nyugodtan vágasd le. :)

20/L

2010. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszike neked is. :)
2010. márc. 11. 19:19
 9/17 anonim ***** válasza:
ez egy teljesen nőies frizura, csak épp nem hátig érő. szerintem nem a haj hosszától függ a haj stílusa. anyukádat meg úgy győzd meg, h mutatsd meg neki ezeket a kommenteket.;)
2010. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
azt akartam írni, h független, nah.:$ szóval lehet a rövid is nőies, és a hosszú is vad...:)
2010. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!