Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan gyantázzam le a bajuszo...

Hogyan gyantázzam le a bajuszom itthon?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon kipirosodik, és be is barnásodik, fél év alatt nem múlt el, csak enyhült a meleggyanta miatt, ezért szeretnék próbálkozni a hideggyantával.Segítene valaki, hogy előtte, utána hogyan kell kezelni, hogy ne pirosodjon be annyira?Olvastam a tonikot,hintőport, aloe verát, de ezeket mikor kell hasznalni, milyen sorrendben?Előtte mivel kell lefertőtleníteni?Köszönöm a válaszokat előre is! :)
2015. aug. 31. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Nem kell semmi bonyolult. Csak mosd meg az arcod és töröld szárazra. A gyantacsíkot a leírásban szereplő módon húzd le. Tehát nem 90 fokban, hanem teljesen visszahajtod és a bőröd mellett húzod végig.

Utána tisztítsd le az olajos törlővel, ami benne van a dobozban. Most meg újra, töröld szárazra. Ha érzékeny a bőröd, akkor kenj rá hidratáló krémet. Ha kipirosodik és menned kéne valahova, akkor pedig színezett hidratálót.

Nekem régebben utána kicsit piros volt egy ideid, de 1 óra múlva kb. elmúlt. Most viszont már utána sem piros.

Arcra valót vegyél mindenképpen. Én jó minőségűt. Nekem a Veet jó. Próbáltam mást is, de azok nem nagyon csináltak semmit sem.

2015. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Semmiképpen ne gyantázd!

Borotváld le.

Ha gyantázod akkor később, nem fog kinőni, ha majd öreg leszel, és szeretnél akkor is csak foltokban fog kinőni!

Mosd le, kend be borotva habbal, valamilyen borotvával vágd le. Lehet, hogy gyakrabban kell, de később, amikor már úgy gondolod, hogy jól állna akkor kinövesztheted.

2015. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló,arra nem.gondoltál,hogy lány a kérdező? Szerintem egyébként próbáld meg szemöldökcsipesszel, nekem is csúnya gyanta után a bőröm,viszont csipeszelés után nem.
2015. szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem gondoltam rá. Bocsánat.

De a kérdező sem írta le konkrétan.

Én mint férfi írtam le a tapasztalataimat.

Előző válaszoló pedig nőként. Így mindkettőre(fiú, nő) megkapta a kedves kérdező a választ.

Ami tény, hogy én nem a kérdésre válaszoltam. Ezért pedig jár a lepontozás.

2015. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!