Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Köröm rágás ellen tippek?

Wefoundlove14 kérdése:

Köröm rágás ellen tippek?

Figyelt kérdés
Mukormot tanacsoltak de sajnos nekem nem lehet mivel noverkenek tanulok és ott ez nem engedélyezett. Egyébként nem nagyon hosszú kormoket szeretnek .egyszeruen csak apolt nem ragott kormoket. Tanacsokat tippeket varok. :-)
2015. aug. 24. 21:04
 1/5 anonim válasza:

Mikor én kicsi voltam, nekem anyukám leragasztotta az ujjaim :D

nem csak azért, mert rágtam a körmöm, hanem mert mindig a számban volt a kezem :D

2015. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gél lak? vagy sima lakk?:) Én képtelen vagyok akkor rágni,a műköröm lenne a legjobb,ha nincs műkörmöm,akkor én is rágom:(
2015. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha lakkozom megnol de aztán elpuhulnak eltornek :-(
2015. aug. 24. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Kiskorom óta rágom a körmöm, 2 éve sikerült leszoknom. Ajánlgattak mindent nekem, volt az a lakk amit ha rákentek a körömre, és bevetted a szádba, nagyon rossz íze volt. Hát nekem még ez sem jött be, tényleg semmi. Egyedül akkor sikerült leszoknom, amikor elhatároztam magam, hogy na mostmár tényleg le akarok szokni. 4-5 nap után azért már látszik, hogy szebb a köröm, onnantól pedig már nem is akartam lerágni, mert örültem, hogy már nincs sok hátra és szép lesz. Tudom, hogy nem nagy tanács, de gondoltam elmondom a tapasztalataimat.:)
2015. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Anya ápolónő, neki még körömlakk sem lehet, nemhogy másmilyen, erre készülj.

Én is rágtam/rágom, de néha nagy önuralom kell, h ne essek kísértésbe.

Ajánlott rágózni, főleg ha ideges vagy, az ember akkor rágcsálja a körmeit, magamból kiindulva.

Főként suliidőben csinálom, sajnos. :/

Egyébként vannak kenceficél, amit a patikában be tudsz szerezni. Átlátszó, amolyan "körömlakk". Borzasztó íze van.

2015. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!