Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit jelent az, hogy a hajon...

Mit jelent az, hogy a hajon felfelé haladva hegyeztessem ki a tincseimet?

Figyelt kérdés
nem tudom, számít e, de melírozott hajról van szó.
2010. márc. 9. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt az a fodrász tanácsolta? Olvastam valami kérdésnél a leírásban ezt a szöveget...


Hát... én arra tudok gondolni, hogy van az a fajta tépett haj... mindjárt keresek képet.

Valami ilyesmire gondolok, jobbat nem találtam:

[link]

Csak azokat a kis kiálló tincseket nézd. Szóval, van olyan tépett haj ami kicsit tüsisebb. Hosszúban is van ilyen. Tehát az aljánál is állnak ki tincsek, ott is tépett nem csak felülről kb a közepéig mint a többinél.

2010. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, ezt egy fodrász tanácsolta nekem.

Mondta hogy tépessem meg, és mondjam meg a fodrásznak, hogy felfelé haladva hegyezze ki a hajam. De nem tudom mit jelent, és már nem volt idő, hogy elmagyarázza.

Az a fodrász akivel beszéltem pedig nem tudott becsúsztatni a munkarendjébe, 1 hónapra be volt már táblázva :S

2010. márc. 9. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát olyat még nem hallottam, hogy felfelé haladva hegyezze ki, viszont lefelé haladva, olyan van. Ezzel vékonyítják meg a hajtincseket, hogy könnyebben tudd formázni és legyen valami tartása is. Más néven a haj puhításának nevezik. Nem tűnik tőle lépcsőzetesnek a hajad, viszont mégis jóval kevesebb lesz, ezáltal sokkal jobban tudod majd formázni. Azoknak ajánlják akiknek nagyon sok hajuk van és emiatt sokat kell vele pepecselni, pl. az én hajam is ilyen.
2010. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!