Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hosszú hajad van? Ha...

Milyen hosszú hajad van? Ha levágatnád, eladnád, vagy adományoznád erre rászorulónak?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányoktól kérdezném. Kort írj légyszi!

2015. aug. 18. 07:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Fenékig érő hajam van (vagy picit talán hosszabb) ,nem tervezem levágatni ,de ha megtenném akkor eladományoznám ,lehetőleg személyesen.

17/L

2015. aug. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majdnem derékig érő hajam van.. Ha levágatnám, adományoznám a rászorulóknak. :) 15/L
2015. aug. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fenék alá érő,se nem vágom le mert marhaság,meg ebből aztán következik,hogy nem is adományozom el.
2015. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hétközépig érő, nagyon göndör hajam van, nem tervezem levágatni soha, csak 3 havonta szokásos frissítés, de az egészet semmi pénzért nem vágatnám le.
2015. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Derékig érő, göndör hajam van, nem vágatom le, esetleg a végeit, mert töredezett. Azt viszont nem lehet eladományozni...
2015. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Derékig érő hajam van. Soha nem vágatnám le, hiszen nem kevés évig küszködtem azért, hogy végre megnőjön. Nem kevés pénz és utánajárás volt kideríteni, hogy mik azok a hajápolók, amik jót tesznek neki. Most nagyon örülök, hogy végre dús, egészséges és hosszú :) Csak akkor válnék meg tőle, ha mondjuk én lennék beteg, és nem tudnám elkerülni a kihullását.
2015. aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mellig érő, gyűrűs hajam van, de kegyetlen nehéz vele bánni. Ha levágatnám, akkor idegeskedhetnék, h mikrofonfejem van és piszok sokára nőne meg ugyanilyenre. De vágás esetén adományoznám.

23/N

2015. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elöttem szólók!


Ha valaha is mégis levágatnátok FELTÉTLEN adományozzátok el,mert nagyon boldoggá tudnátok tenni azokat,akiknek szükségük van rá!


Én nagyon megbántam,hogy mikor levágattam a hátközépig érő hajam,csak otthon jutott eszembe,hogy akár mehetett volna jótékony célra is a kuka helyett..


Most elöl 8,hátul 3centis hajam van,úgyhogy egyenlőre nincs hova adnom belőle,de egyszer majd...


20/L

2015. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ér teljesen hátközépig. Volt hosszabb, akkor nem akartam rövidre vágatni, de ha megtettem volna és nem lett volna festve, ill. töredezett akkor adományoztam volna. Most vágatom le rövidre de sajnos pocsék állapotban van így nem tudom senkinek sem eladományozni:S
2015. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!