Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » C vitamin por hajvilágosításra?

C vitamin por hajvilágosításra?

Figyelt kérdés
Körülbelül három hónapja festettem be sötétebbre a hajam, és picit látszik a különbség az eredeti hajszínem és a festett között. Hallottam erről a c vitamin poros megoldásról, hogy meggyorsítja a folyamatot és világosít, illetve eltünteti valmelyest a festéket. Tapasztalt emberek véleményére lennék kíváncsi, hogy ez a módszer mennyire hatásos? Illetve ha tudtok más módszereket, azokat is szívesen olvasom! Leszívatásos, átfestéses eljárásokra nem vagyok kíváncsi, azokkal tisztában vagyok! Előre is köszönöm a válaszokat.
2015. aug. 17. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hajfesték eltávolításra használtam többször is, pl a hamvas szőkét 100%-ban kiszedte a hajamból 5 perc után. A vöröset teljesen fakóra koptatta, de ehhez 3szor 30perces pakolásokat csináltam.

Ezen kívül még a hajradír van ami hatásos és nem roncsolja a hajat. Csak hát az nagyon drága.

2015. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hamvasító sampont régebben próbáltam, nagyon nem használt :(
2015. aug. 18. 10:39
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, hirtelen a hamvasító sampont olvastam, hamvas szőke helyett! :D Tegnap próbáltam, egy órán át a hajamon hagytam, de valamiért nem világosított! :(
2015. aug. 19. 07:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!